• görseller

• aldatan kadın
  1. erkekler cinsellik çerçevesinde ele alırlar her mevzuyu, paradigmaları bu çizgiyle çizilir genellikle. dolayısıyla da anlayamazlar meselenin özünü...

erkekler fiziksel doyum maksadıyla birlikte olurlar,cinsel ilişkinin onlara verdiği yegane katkı budur.

kadınlar öyle değildir maalesef, kadınlar ruhlarını doyurmak için birlikte olmaktadırlar ilişkiler arası geçişleri de ruhlarının doyurulmamış olmasındandır...erkeğin maddi doyum arayışlarında manevi huzur arayan kadınlar...ne ironik

"ama fiziksel doyumsuzluk nedeniyle de aldatan kadınlar var, orgazm olmamış bi sürü örnek yığarız buraya" diyeceksiniz...

ruhunun tatmin edilmemesidir yine meselenin temeli, zira ruhu hakkıyla doyurulan kadının bütün bedeni/benliği/hücrelerinin de doymamasının imkanı yoktur...

ha adam ibnedir, bilmem ne o ayrı...
  2. gerekçesi yüzde 99 "eşinin, partnerinin ilgisizliği" olan kadındır.

başka sebep gösterenine rastlamadım henüz. haa seni çok aldattılar demek ki? ondan iyi biliyorsun bu işleri falan demeyin, her girimde belirtiyorum meydan larousse'den okuyorum bunları ben.
  3. aldattığıyla sevmeden birliktelik yaşayan kadındır. sevgi açıdır. sevdiceği olsa aldatır mı hiç.
  4. annemi aldattım sende önce; yapmam dediklerimi yaparak, aldattığımın bilinçli bilinçsizliğiyle;

ablamı aldattım sonra; bağlanmam derken dilim her gün daha çok bağlanan kalbimle, bir yandan farkındayken bir yandan bunun ürkekliğiyle gözünü kapatmaya çalışan zihnimle;

sonra seni aldattım bir gün; bu ürkek zihnin bağlanmamalıyım serzenişleri eşliğinde, kendimden geçmişçesine yaptığımın çirkinliği ve o anki deli aklımca gerekliliğiyle;

sonra ayrıldık; aldatmaca bitti sandım, kendimi aldattım bu noktada; aşk biter mi öyle ufak bir elvedayla?

sonra yine seni aldattım ve yine beni; seni aldattım başka gözlerde başka sözlerde, kendimi aldattım her gözde her sözde seni bulmaya çalıştığımı kendimden gizleyişlerimde…

bin kesiklik bir darbedir kadının aldatması, binbir parçaya böler genelde yaşamını.