• videolar+1

 • görseller

  • aldatılmak
  • aldatılmak
  • aldatılmak
 1. yani aldatılsan ne olur ki? eksilir misin? karşıdak aldattıgı için şeyi mi büyüdü? hayır.
  bu durumda çok takılası birşey oldugunu düşünmüyorum.
  kişilik bozuklukları vardır psikiyatiride bu durumları yapanların normal insan olmadıgını anlarsınız ve dert edilecek şey kalmaz ya da kalabilir yani o adamı/kadını nerden buldugunuz sorusu... o da geçer heralde diye düşünüyorum.
 2. kötüdür yahu :s kalbe öküz oturur ya aynen öle nefes alamazsın.. nefretle aşk kardes derlerdi anladm sevgm askm nefrete dnştü.. heleki bu 2 sene snra her zorluğa katlandığın inandıın kişiyse daha beter sankii. tek ii yaptıı şey tecrübe... ama yine o gelse onda kullabilirmiyim bilmiyorum okuyunca midesiz falan diyebilirsin ama öyle değil işte onla olmaz hayatta ama kalbimde nedense düsünmeden edemior karısık bir duygu... allahtan aldatana kalp aldatılanada sabır diliorm... ciaoo.
 3. bence her insan hayatında en az bir defa aldatılmalı.

  dehşetengizliği bireyin ortadan kalkar böylece. kendini beğenmişliğe bir ket vurulabilir. içtenlik artabilir. dilimiz aynılaşabilir. anlarız birbirimizi.

  bence her insan hayatında en az bir defa aldatılmalı.

  belki böylece olasılıkları ortadan kaldıran duvarlar yıkılabilir.
  belki aldatılanın yalnızlığı silinebilir.
  belki belkiler gerçekleşebilir.

  bence her insan hayatında en az bir defa aldatılmalı.

  öylesine söylenen sözlerin acısını tatmalı. riyakarlığı kalbinde hissetmeli. ve bilmeli ki yalnız değil. çünkü herkes bir gün aldatıldı. kendi yaşadığı kendine özel olsa da aslında herkesin yaşadığını yaşadı.

  bence "her insan hayatında en az bir defa aldatılmalı" değil.

  değili yaratmak için her insan en az bir defa aldatılmalı.
 4. aldatılmak sadece fiziksel değildir. karşınızdakinin sizi ilişkiniz hakkında kandırması da aldatmaktır. örneğin en sık görülenlerden biri önce kendisine sizi aşık etmesi sonra da siz yokmuş gibi davranmasıdır.
 5. kendini, karşındakini ve ilişkini sorgulatan, intikamla sonrasında köpek gibi pişman hissettirecek şeyler yaptırabilecek zor bir deneyim.
 6. acıtan his.

  aslında burada ne çeşitlerini tartışıcam ne de sebeplerini.

  gidişler her zaman yıkar geçer ama aldatılmanın damakta ki tadı bozuktur. gidişi yıkmaz çünkü sadece sizi, giderken egonuzu da yerle bir eder. işte o gidiş öyle gidiştir ki artık o ego kolay yerine gelmez.
 7. herkes aldatılabilir bu hayatta... sen ben sokaktan geçen bir adam herkes... ama herkesin canını aynı yakmaz. çekilen acılar farklıdır. heleki kasıklardaki organlar için yapılırsa çekilen acı daha bir tatlı olur ve nefes almak daha bir zor. yetmemişsindir demek ki yada yatak oyunlarını iyi bilememişsindir. yorganın altında senden beklendiği kadar iyi bir o.osbu olamamışsındır yada j.golo. e insanoğluda tabiatindanmıdır yoksa herşey istediği gibi elde etme alışkanlığından mıdır bilinmez hep fazlasını ister daha da doğru ne isterse onu elde etmeyi kafasına koyar ve sonunda ne acıdır ki hep alır. eğer bir gün sende yetmeyen olursan yerine başkası geliverir. bu tadımlık bir lokmada olur müptelası olunan bir lezzet. ve sen kucağında onun için biriktirdiklerin arkanda onun için yaptıklarınla kalakalırsın. ne acıdır ki ne arkana dönebilirsin nede önüne bakabilirsin. çünkü heryerde ona hazırlanmışlar vardır yada sunulmuşlar. her yerde o vardır birde değişmiş yüzü. böylemiymiş bu dersin nasıl olabildi dersin nasıl yapabildi. ve bir iç acısı kavurur içini nefes almaksa çok büyük lükstür. ağlamak ise imkansız dudaklarını ısırırsın yumruklarını sıkarsın ve sabır dileği dökülür dudaklarından ve bir de zaman küllensin diye. tabi zaman acıyı mı küllendirir yoksa acıdan yanan kalbini mi küllendirir orası senin şansındır...
  kimbilir belki sende aldatırdın o yetmeseydi, istediğin gibi olmasaydı. ama bu seferkinde değil. çünkü bukez yetmeyen taraf sen oldun yetinemeyen değil. ama ya öyle olsaydın? yapabilir miydin ya? onun kokusunun sindiği çarşafa başkasını sarabilir miydin? yüzünü çevirip yanındaki yastığa baktığında başka bir surat görmeye öpme hissi uynadıran o tatlı pembelikte ki dudaklar yerine başka renk görmeye ve öptüğünde başka tat almaya? onun fısıltıları yerine başka fısıltılar başka kikirtiler duymaya??? olmaz be yapamazsın!!! yazıkki sen onla bütünleşmişsin benliğin onla dolmuşsun yapamazsın. o senin bitanen olmuştur nasıl elin uzanır ve yüreğin elverirki onu 2 tane yapmaya?? işte o yüzden hayatın zından olur zaman diye uyanırsın zaman diye uykuya dalarsın. bütün mobilyaları kıyafetlerini atarsın çünkü onun izi vardır. hele de çarşaflar giderken sen evden kaçarsın parka doğru açık hava belki bi nebze olsun nefes almanı sağlar ümidiyle. sen sen olduğun için işte hala ellerin cebinde zaman diye deli divane dolanıyorsun, çarşafına başka tenler saramayacak kadar aciz olduğun için yada tesselli diliyle sadık...
 8. herkes aldatılır ancak kimileri fark eder hayatı kendine zehir eder, kimileri fark etmez ve sonsuza kadar mutlu yaşar