1. burcunun özelliklerini beğenmeyip daha mülayim bi burçtan olmak isteyen kişilerdir. özetle ben!
    ya nolurdu şöyle duygusal mı duygusal ,insanlara kıyamayan bi burç olsaydım.habire laf sok laf sok nereye kadar! e ben istemiyor muyum insanların iyi yönlerini kötü yönlerinden çok görmek ? ben istemiyor muyum şüpheci olmamak? ben istemiyor muyum fesat olmayım böle mini mini ,sevimlimi sevimli ,herkese mavi boncuk dağıtan sevgi kelebeği olmayı ? istiyorum istiyorum ama gel gör ki ben annemin karnından viyak viyak viyaklayarak çıkarken ay'ın konumunu hiç ilgilendirmedi bu durum. yok anam bacım yok milyarlarımdan vazgeçerim şu burcumu değiştirmek için gerçi milyarlarım yok ,olsa da geçmezdim ama anlatımı kuvvetlendireyim dedim. neyse arkadaşlar ben bu burç olayından çok muzdaribim biri çıksın benle burcunu takas yapsın .aslan, boğa ,kedi hiç farketmez yeter ki şu burçtan kurtarın beni.
  2. rezzan kiraz'a başvurmaları gerekmektedir. kişinin yanında nüfus cüzdanı örneğini, ikametgah senedini, yıldız haritasını ve yükselen burcunun hesaplanabilmesi için doğum belgesini bulundurması gerekmektedir.

işlem ortalama 45 lira tutmaktadır.
  3. burçlar aleminin en tehlikeli burcuna sahip olan ve doğal olarak bunun bilincinde olup bir an önce bunu değiştirmek isteyen bahtsız insanlardır.
  4. haklı insanlardır. ömründe kendi kadar nalet görmemiş olduklarından gaflet ve delalete düşmüşlerdir.