1. of of of ki ne of sayın seyirciler..

- neden 3 kere of'ladın bakayım sen?! hıı?
    - dur daha dakika bir gol bir mk, bi rahat dur kadın!

bi kere koç burcu ateş grubunda..akrep ise su..o kadar çok burçlarla ilgilenenmem, kafayı takmam ama yine de bilirim ki grup kombinasyonlarıdan basit bi lojik vardır işleyen..bu lojiklerden biri de su ateşi söndürür..burçları geç, dünyamızın basit fiziksel gerçekleri yani..sen bi de; bu iki grubun en keskin burçlarını bir araya getirip bi ilişki çerçevesinde hee demelerini arzu ediyorsun..dur derler, bi soluklan..

- yeter bence bu kadar, daha fazla anlatmıyım istersen canım?!
    - ben bilmem levent, senin bileceğin iş bu (suratta bi önceki laf yemenin asıklığı var)

akrep burcu bi kere sezgilerine fazla güvenir..güçlüdür çünkü..koç burcu da bilirsin; yeri gelir, saman altından ne sular yürütür, gizli kapaklı işler çevirir..zor olur yani akrep kadını ona eğer cidden birşeyler saklamak istiyorsa (ki öte yandan işe ilişkiler çerçevesinde bakacak olursak ne saklıyorsun be adam sevgilinden derler, neyse) öte yandan akrep burcu kıskançlığı ile ün salmıştır..kararlılığına* gölge düşüren budur..kıskançlığı bilir ki yeri gelir ilişkiyi canlı tutar, yeri gelir adamı bezdirir..

- kim giriyor itü sözlük'e bakayım?! kime yazıyorsun bunları?!
    - ulan kimseye yazdığım yok be, iki lakırdı edeceğim, biraz zevkim var, kursağımda bıraktın be..

adam da inat, baksana..tamam, sevmemiş işte, bırak git..olmaaazzz..koç erkeği yapar mı öyle şeyler..inatcılığından güç alıyor..şahsi kanaatimce iki koç burcu sevgiliden daha fena şuan üzerinde yorum yapmaya çalıştığımız ikili..bi de şey vardır, koç erkeği yöneticidir, kontrolü elinde tutmayı sever..gücü hissettmek onun tek derdidir..akrep'in tek derdi ise amaçları doğrultusunda çok büyük maddi zengiliğe kavuşmak..kısaca paranın bi yerine koymak işte..zenginliğin verdiği o hazı sever..dikkat ederseniz, iki konu aslında birbirine pek de uzak durmuyor..bi noktada teğet geçiyorlar..

- senin kredi kartını alıyorum canım..
    - neden?!
    - alışverişe çıkacağım..
    - neyin eksik be güzelim aaa aaaaa..kaçıncı oluyor bu ay?!
    - ya sana ne be?! ayrıca yeni sezonlar başladı (indirim sezonuyla ilgisi yok hatunun)
    - limitini biliyorsun aysun (kontrolü ele al)
    - evet..
    - yanlış yapma canım benim (pis bi sırıtış veeeee, hakimiyeti kur!)

iki burç da aşırı tutkuludur..cezbedici yanlarını çok taktiksel kullanmasını bilir..bundan dolayı, inanmıyorum ki bu gençlerin bi seks sıkıntısı olsun..olmaz yani, dikey zevklerin yatay limiti sonsuza uzanıyor bu denklemde..son derece başarılı..son derece ateşli..

- canıııııım?!
    - tamam..
  2. akrep burcu kadınının dünyadaki hiçbir canlı organizmayla ilişkisi olmaması gerkliliğini düşününce bir felakettir.
  3. okuduğum astrolojiyle ilgili bir kitaptaki, bu konu hakkındaki bir cümle "yine de denemek isterseniz size kolay gelsin"di. iki burçta da liderlik ve hakimiyet sevdası görülür. fakat bir fark vardır. akrep hedefine hesaplarla yavaş yavaş ilerlemeyi tercih ederken koç hedefe direkt kilitlenir önündeki engelleri görmezden gelerek ivedi olarak atağa kalkar ve defalarca saldırır. tabii ki ilişki demek kavga demek değildir ama kavgalar olduğunda bu ikili muhtemelen hoş mücadeleler yaşayacaktır. belki bunun da kendince bir zevki vardır, kim bilir? (muhtemelen yaşayan bilir ama benim bilmediğim kesin *)
  4. çok despot bir zihniyetle "erkekler böyle işlerle uğraşmasınlar, ne burcu ne uyumu kardeşim" diye düşündürten cümle. bunu da aşmam gerek.
  5. peşimi bırakmayan ilişkilerdir. herşey ilk başta mükemmeldir, tutkuludur, heyecanlıdır, harikadır fakat sonradan; akrep burcunun kıskançlıkları, tripleri, yalanları ve koç burcununu ben bilirim, ben yaparım demeleri bencillikleri ortaya çıkar. uzun sürer ama bittikten sonra çok yorar. her iki tarafta mutlu yaşamıştır fakat sonucu kötü biter.
  6. koç burcu erkeğinin nedense bir türlü denemeden edemediği ilişkidir. bunun başlıca sebepleri:
    1. koç burcunun cimriliği: akrep kadını bağımsız ve kendi ayakları üzerinde duran modeldense (ki yüksek ihtimal) bu ilişkide fazla para harcamak zorunda olmayacağını düşünür;
    2. koç burcunun sorumsuzluğu: sürekli kendini düşünmekten başkalarının sorumluluğunu taşımaktan kaçan koç burcu sorumluluk taşıyabilecek güce ve kararlılığa sahip akrep kadınına tav olur;
    3. koçun tutkusu: kendi tutkusunun benzerini akrepte gördüğü için kendini bu tutkuya kaptırabilir.
    buraya kadar bir denge var gibi.
    işler nerede ters gider? iki taraf da inatçı ve kontrolcüdür ama kontrol edilmeye pek gelmez. bu yüzden sürekli bir çekişme yaşanır. yalnız koçların akreplerden tırstığını gördüm, bu yüzden çekişmede işler fazla çığırından çıkmaz diye tahmin ediyorum. anlayacağınız heyecanlı bir ilişki aslında...
    akrep kadını koç burcunun yüzeyselliğinden ve beğenilme takıntısından sıkılana kadar.