• görseller

• akıllı çay bardağı
    • akıllı çay bardağı
    • akıllı çay bardağı
  1. içinde çay değil inanılmaz bi yaşanmışlık biriktirmiş bardak bence bu.
    kültablasını bildi önce,aferin dedim ikinci tura geçtik.dedim popo olsun tuttuğm kelime.
    bildi be.üstelik parayla satın alınabilir mi diye sorunca bazen dememe rağmen.
    genellikle erkekler mi kullanır diye sordu bi de utanmadan.ben utandım yemin ediyorum.ilgisi yok dedim.kapattım pencereyi.senin kafa da bi garip çalışıyor dedi bana da sonunda.asıl seninki garip lan.bardak halinle düşündüğün şeylere bak.
  2. bu bardaktan önce şenay gürler'e de sormuştuk o vibratörü tek hakta bilmeyi başarmıştı. bizde şok olmuştuk . hatta bizi ayıplayıp "tuta tuta bunu mu tuttunuz" demişti.
    aylar sonra bu işi proglamlayan zat , konuk oldugu bir tv programında, genellikle bilgisayarın etrafında bulunabilecek olan eşyaların en çok soruldugunu, bunlardan sonra gelen nesnenin kendilerini de çok şaşırttığını ve bunun vibratör olduğunu açıklayınca, bizde sıradan insanlar olduğumuzu anlayıp rahatlamıştık.
  3. sodaya burun damlası dedi gece kafası çalışmıyor sanırım.
    şok edici edit : oha 5 soru daha nolur dedi tamam dedim çok saçma sapan sorular sordu hepsine hayır dedim bildi bu sefer. ilginç bardak.
    ölümcül edit : sonrakinde göt tutayım dedim önce vücudun parçası mı dedi evet deyince arkadaşlarınla beraber kullanır mısın dedi sırıtarak. ibneye bak
  4. sırasıyla bu soruları sordu bana:

*bir alet mi yoksa araç mı?

*içine bişey konur mu?

*mikrodalga fırından büyük mü?

*vücudun bir parçası mı?

*deliği var mı?

*satın alınabilir mi?

*yumuşak mı?

*kırılmadan bükülebilir mi?

*insanlara mutluluk verir mi?

*iyi vakit geçirmek için kullanılır mı?

bulamadı ama gidiş yolu güzeldi(tuttuğum kelime * *.).