• videolar

  1. sözlük yazarlarının entelliğinden rap dinlememesiyle, pek tanımadığı rap şarkıcısı.
    freestyle king birincisi olmasıyla, popülerliği yükselmekle birlikte sahne fiyatında da bir hayli artış görülmüştür. buradan okursa ais'e sesleniyorum. kardeeeeş fiyatı düşür de az para kazanak yav. jamaika ruhu giymiş fakir insanlarız şurda. ayıptır.
  2. rap müzik etrafında, müziğin özüne uygun üretimlerde bulunan müstesna bir rastafari. ghettodan çıkan rapçilerin şan şöhrete kavuştuktan sonra geçmişine sırt çevirip gösterişe meyletmesi kronik bir durum. ais bu aşamayı protesto etmekte ve kitlesini ve dolayısıyla gücü tabandan, doğa durumundaki eşitlikten örgütlemekte, isyanın, ghettonun, mülksüzlerin, serserilerin sesini aksettirmektedir. varlığını koruyup popüler gangsta saçmalığından uzaklaşması, old skool-reggae ritimler ve daha keskin politik söz blokları üretmesi, toplumsal olanı kavrayışını ve onu dönüştürebilme etkililiğini artıracaktır.
  3. yakından tanımam, dans etmişliğimiz var tabii de canlı performanslarında bilmem etmem kendisini. ancak yaptığı işler güzel. adamda her türe uyan gırtlak var arkadaş. hip-hop, regey, türkü.. yürüsün.
  4. yakından tanırım. oliympos'ta beraber her türlü içmişliğimiz vardır. kendisi ve ekibinin yaptığı müzik, canlı performansları olaladır.