merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
 1. 1

ahmet batman

 1. bu başlıkta
 2. bakın dur
 3. sırala
 1. son günlerde adını sık duyduğum yazar. sosyal medyada da reklamı iyi yapılıyor. d&r en çok okunanlar listesinde bir de kitabı mevcut.
 2. "belki bir kitabın aynı sayfasında ağlamışızdır. işte bu haberimiz olmadığı halde dünyanın en güzel karşılaşması olabilir." demiş adam. kitaplarını okumadan hakkında hüküm vermek ne derece doğrudur bilemem ama bir kahraman tazeoğlu havası sezdim kendi adıma. bir arabesklik, bir aşırı duygusallık var gibi. klasik aşk, ayrılık, kavuşamama klasiklerini acıyla harmanlayıp insanları çekme oyunu. belki de değildir, bilemiyorum sadece bir ön sezi ya da direk ön yargı.
 3. bana ilk görüşte aşk lazım değil.
  biraz genelleştirsek kimse zarar görmez sanki;
  bana her görüşte aşk lazım.
  bana biraz sen lazım ama bana yazılmış bir sen lazım,
  şöyle alnımın tam ortasına yazılmış ömürlük bir şey lazım…
 4. nasıl olsa unuturum diyerek bitirmemeli insan severken... öyle vazgeçmek kolay görünür dilden düşünce kelimeler ve zaman akıp giderken unutamadıkça canın yanar. yanmak senin işindir artık, zaman sana ''nasıl olsa unuturum'' demenin bedelini ödetir. ödersin ödersin bitmez.
 1. 1