merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

abilerin kardeşlere yaptığı eziyetler

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #bilim ve teknoloji
  1. -göbeğinde biriken pisliği işaret parmağıyla yuvarlayıp suratınıza atması.
    -alnında biriken teri üzerinize fışkırtması.
    -çay getirince çay bardağını alıp çay tabağını elinizde bırakması.
    ve daha niceleri...
  2. abi: gel gel bak bi hareket öğrendim karatede şöööyyle yapıyosun, şöyle kafayı alıp burdan tekmeyi...
    kardeş: anneeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaa
  3. street fighter etkisinde kalıp kardeşi pataklamak ve iki el arasından aduket yerine koltuk minderlerini kardeşe fırlatmaktır.
  4. oo hangilerini sayayım acaba?
    - kış günü sırtınızın içine buz atması mı,
    -kavga esnasında ağzınıza pis çorap tıkmaya çalışması mı,
    - bütün köpekleri üzerinize salmasına mı?

sayacak çok madde var. ama olsun gene de iyi ki varlar iyi ki benim abilerim onlar. onları çok ama çok seviyorum.
  5. abi: sen kaleci ol, ben şut çekim!
    yaşça çok daha küçük kız kardeş: mırın kırın mırın kırın...
    a: sana sakız alırım bak. tipitip hem de!
    k: tamam!

edit: ne de olsa kuzen abi yarısıdır.
  6. yorganın altına girdirdi abim beni gel oyun oynayacağız beraber diye.neyse ben girdim abim osurdu ve yorganın her yerini kapatarak üzerime oturdu
  7. babayı arayıp;"shira hanım ben babama her istediğimi yaptırırım diyor" diyerek babanın kardeşe karşı tavırlarını sorgulatması.
  8. size şevkat gösterip koruyup kollayacağını vaadederek evden ayrılmanızdan sadece ama sadece dakikalar sonra,annenizin gözü görmez dolayısı ile yüreği de bilmezken,sizi yerlere serer.nasıl mı?siz biricik abinizin kocaman ellerine hayata tutunurcasına tutunurken,o ani bir hareketle minicik yumuk yumuk ellerinizi yaşınızın verdiği saflık dolayısı ile anlamlandıramadığınız birdizi garip hareketle sıkar sıktıkca sıkar,kemiklerini birbirine tokuşturur.siz yere yatmışsınızdır zaten.o ise hi ha ho biçiminde naralar atarak sizi sürür,yolunuza devam edersiniz.zavallı bizler.
  9. yere yatırıp yüzüne tükürecek gibi tükürüğü aşağı yukarı sallandırmak. öyle ağlardı ki zavallım...

birinde ağlarken "şıp" diye ağzına düşmüştü. tutamamıştım. öeeahhhh, ne hayvanmışım bea...
  1. 1