merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

aşık olduğu kızla cinsel ilişkiye giremeyen erkek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. bu tip bir erkek aşık olduğu insana fazlasıyla değer verir, ona dokunamaz, kıyamaz adeta. çünkü aşık olduğu insana cinsel dürtülerinden önce çok daha sağlam duygular beslemektedir: sevgi, saygı, aşk ve daha fazlası.
  2. bir kadını sevmek hem duyguyla hem de fizikle yapılır. evlilikleri baki kılan şey de zaten bu her iki bileşeni eşit şekilde koruyabilmektir.

ancak aşıksanız ilişkinin her aşaması o kadar uzun olsun istersiniz ki ilk aylarda elini tutmak için acele etmeyerek tadını çıkartır; aynı gün bir kızın elini tutmak, sarılmak öpmek yerine her bir küçük detayı doyana dek tadarsınız.
    ne anlatıyordum ki ben?

aşık olduysan cidden seks felan düşünmezsin. hayatına giren en güzel şey iki güzel gözdür bir de gülümseyiş.

ama nedendir bilinmez bu erkek çok gözde değildir. ağzınızla takdir etmeye gelince eyvalah bundan iyisi yok da neden bu adamlar terkedilir aldatılır?

"sen çok iyi birisin ama..."lı cümleler mezar taşınız olsun ey vefasız kadınlar!
  3. aşık olduğu kıza cinselsel yönden kıyamayan erkektir. ''kıyamamak'' ne demekse artık, bu zatımız öyle düşünür kendi iç dünyasında. ''ben aşkıma öyle bir şey yapamam katiyen,evlenmeden olmaz,mazallah sonra üzülürsek nolur'' diye düşünür. oysa ki birbirini seven iki insanın cinsel münasebeti kadar olağan bir durum yoktur. bu hususu lise müfredatında işlenmek üzere gençlere aşılamamız gerekir.
  4. başlık okunduğunda bekarete öne veren erkek akıldan geçse de, istemeyenin kız olabileceği de mümkün olan durum.
  5. kendine öğretildiği gibi yaşayan erkektir. cinselliği sevdiğine zarar vermek olarak algılar. oysa cinsellik sadece sevdiğin kişiyle paylaşınca güzeldir. bu erkeklerin çoğu cinselliği çekinmeden başka kadınlarla yaşarken onların duygularını önemsemezler. yatmak için bakire olmayan kadınları seçer, ne de olsa evlenmeyeceğim diyebilirler...
  6. kız - bu kadar da kötü başka çok az kelime vardır - vermiyor olabilir. cinselliğin yaşanılacak bir şey değil de kaçılacak bir şey olduğu öğretilmiş ona. zeki de olmadığı için öğretilen neyse onu kabul ediyor. öğretileni, dayatılanı beyninde işleyip farklı bir sonuca ulaşabileceği gibi bir bilgi yok çünkü beyninde. yerleşmemiş. yerleştirilmemiş. sonucunda aşık otuz bir çekmeye mahkum edilmiş oluyor. kim tarafından? kız ve toplum tarafından. ya da toplum ve kız tarafından. aşık olduğu kızla yatamayınca gidip eşek, kavun, tavuk, balık falan becermeye kalkıyor.

bir de kerem ile aslı daki kerem in içler acısı durumu var tabii. sanırım daha oral seks icat edilmemişti o zaman. kerem onca badireden sonra vuslata ermiş, aslı nın büyülü elbisesinin düğmelerini açmaya çalışıyor. halbuki aslı ya "aslı açamıyorum, sen bi takıl orallarımda." dese, rahatlasa, sakin kafa işin pratik bir yolunu bulsa. ama o da haklı. kan gitmiyor o sıra beyne. bütün kan aşağıda. en son tutuşuyor tabii kerem.
  1. 1