1. ukteci: damdanakan
    uktecinin notu: var bunlar!

esasen küfür kimseye yakışmaz. küfür kötü bir şeydir. uzak duralım.

sosyal mesajımızı verdikten sonra* işin bir de pratikteki kısmına bakalım. küfür hoş olmasa da bazen olmazsa olmaz oluyor evet. bazen öyle durumlar oluyor ki ah diyorsunuz şimdi ortam olacaktı da bi mk diyecektim. küfür yeri gelir insani bir ihtiyaç olur. rahatlatma unsurudur. daha çok erkekler tarafından kullanıldığı düşünülse de kızlar tarafından da kullanılır. ama kapalı kapılar arkasında. günümüz acı gerçeği.

küfür ihtiyaç olabilir bazen dedim ama her zaman da değil. nokta virgül gibi küfreden kızlar oldukça iticidir. çok çok nadir kullanmışsa eğer, mesela günlük hayatında çok düzgün (düzgünden kasıt küfürsüz) konuşan bir hanım kızımız bir sınav sonrası "hay mk ne biçim sorulardı. adama zorla küfrettiriyorlar. çok afedersiniz." derse o o kadar itici olmaz. hatta heh dersiniz insani duyguları ölmemiş. insanlık halidir olur der geçersiniz. ama bir hatun kişi eğer "ya abi* ya ak senin 20 dk oldu ipnetor nerdesin amcık ağzı bekle bekle ebem sikildi bu ayazda pezevenk" şeklinde bir cümle kurmuşsa o onun sürekli küfrettiğini gösterir ki bu da hiç bir kıza yakışmaz (hanım sözlük yazarları o cümleyi bi yüksek sesle okusunlar çok rica ediyorum baksınlar bakalım yakışıyor mu? ben denedim, yakışmıyor.)

velhasıl küfür narin hanım kızlarımız ağzına pek yakışmaz. ama ilk örnekteki gibi kırk yılda bir ağzından kaçmışsa ona eyvallah. olur arada, insanlık hali. önemli olan alışkanlık haline getirmemek. yoksa biz de biliyoruz dakka başı küfretmeyi mk.
  2. akıllı kızlardır. zira küfürlerin çoğu erkeklikten menkul, erkekliği inkişaf ettirmek amacı taşıdığı için küfrü yakıştırmak onun bu eril dilini tersine çevirecek güçlü bir ton hissiyatı/pratiği ya da farklı bir ironi duygusu gerektirir. takdir edilesidirler.
  3. (bkz: alecia moore)
    "...you stupid fuck" veya "i dont give a fuck" demek ona yakıştığı kadar başka hangi kadına yakışır bilmem. kadın olmasını geçtim, aynı şeyi erkek olmasına rağmen bir justin timberlake söylese eminim çok telmaşa durur ve yakışmaz.