merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

ağdalı konuşmak

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. a - şekerim geçenlerde sesu aldım şu turuncu olandan vallahi bi güzel bi güzel sorma
    b - hadi be ben kullandım onu derimi soyacaktı körolasıca, ben maviyi kullanıyorum şekerim, gayet de memnunum
    a - kız bi de şu epilasyon aletlerini mi denesek ne
    b - valla benim beye geçenlerde söyledim ama pek yanaşmadı
    a - boyu devrilesice gelsinde kullansın bakalım ağdayı ondan sonra konuşsun
    b - haklısın şekerim bu erkekler de hep kendilerini düşünürler
  2. post modernist yazar olma çabası taşıyan entel hareketidir. onlar için sanat sadece kendilerini tatmin içindir.
  3. seni çok özlüyorum demek, ağdalı konuşmak mıdır acaba? başını göğsüne yaslayıp da gülümseyerek bana baktığın hani... hah işte onu özledim desem çok mu ağdalı konuşmuş olurum? ilk elimi tuttuğun anı, hani vapurda yalandan da olsa düşmeyeyim diye, unutamadığımı söylesem... ilk konuşmamızı satır satır ezber tuttuğumu... bu sıkıcı zamanlarımın en büyük eğlencesinin gözlerimi kapatıp seni, yaşadıklarımızı hayal etmenin olduğunu... bütün bunlara ağdalı sözler der misin?

içinden geçenler ağdalı konuşmak değil bence... hissettiklerini söylemek... bağıra bağıra söyleyesim var.