1. ağda yapan kadınlardaki bacaklarımı da herkes görsün ve bayılsın, salyaları aksın herkesin düşüncesinden mütevellit doğruluğuna yürekten inandığım eğilim. bir kadın neden ağda yapar kendine sormalı ve kendini sorgulamalı. bacaklarını başka erkeklere sergi yapıp onların salyalarını akıtmak dışında ne işlevi var ağdanın?

  bence namuslu ve gözü dışarıdaki erkeklerde olmayan bir kadın sadece koltuk altına, özel bölgesini ağda yapsa yeter. azıcık tüyden kimseye zarar gelmez, tabi ki derdiniz kendinizi dış dünyaya pazarlamak, yeni pazarlar keşfetmek değilse. başka erkeklerin kendine bakmasını umursamayan ve bunun için ekstra çaba sarfeden kadın da kimse kusura bakmasın ama yarın bir gün bedenini bile satabilir.
 2. ağda yapmamış kıllı bir kadına ilgi gösteren bireydeki ibnelik eğiliminin ortaya çıkardığı bir eğilim olabilme ihtimali de yüksek tabi.

  eheh daha güzel saçmaladım lan. süperim.
 3. kadınların ağda yapmayıp; recep ivedik gibi gezmelerini isteyen gürühun yaptığı önerme. ne güzel olurdu değil mi? gözümüz gönlümüz açılırdı kıllardan dolayı. hatta bıyık da bıraksınlar. ayran içerken bıyıklara bulaşan ayranı, elleriyle silme hazzını yaşasınlar. oh miss.
 4. dolaylı yoldan insanın kendi annesine,kızkardeşine,sevgilisine küfretme eğilimi ne kadar mümkünse bununda o kadar mümkün olacağını düşündüğüm hadisedir.
 5. "orospuysa eğilmiyordur domalıyordur" dediğim eğilim.
  sanane lan beyin zarına sıçtığımın üç nöronlusu? bacak onun bacağı, hesabını sana mı verecek?
 6. hayatın anlamını çözdüğünü düşünen insanın yapabileceği tespit.

  aslında ben de severim bu tip duvara çarptıran tespitleri ama bu biraz yavan olmuş.
 7. epilasyon aletiyle tüylerini alan kadınlarda bulunan fahişelik eğiliminden daha beter değildir.. en azından üşengeç değiller, adam gibi oturup turuncu kaplı sesu ılık ağdalarını ısıtıp yazın en sıcak günlerinde bile ağda yapabiliyorlar.. varsın orospu olsunlar.. yenir ki bu.
 8. bunu bu şekilde düşünen zihniyette daha sonra tüyü çıkmamış sübyan fantezisine kaptırır kendini. ne biliyim traş olan hatunlarla fuhuş da yakalanır. sonra da millete orospu der. kendisi de gider o orospuya servet öder bi gece fantezi yapabilmek için.