merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• 8 mart 2012 atletico madrid beşiktaş maçı
  1. 1

8 mart 2012 atletico madrid beşiktaş maçı

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #spor
  1. olursa arda turan istanbul'a gelecek ve büyüklerinin ellerinden, küçüklerinin gözlerinden öpecektir. akraba ziyareti yapacaktır.
  2. büyük ve zevkli bir maç olucaktır, ilk maçın ispanyada olması beşiktaş için avantajdır.
  3. carlos carvalhal'in daha başlamadan bizi kanser edeceği, sonucunda da bu sefer malesef göt olmayacağım maç. evet fark yeriz diyorum, bu sefer kesin. bu zibidi başımızda oldukça valencia gibi, atletico gibi, psv gibi, manchester city gibi takımlara kafa tutmamız imkansız. herif sağ olsun inönü'yü beşiktaş'ımıza deplasman eyledi. gidinin şerefsizi...
  4. turu alacağımız yada eleneceğimiz maç.yani tur ispanyada biter aga.burada bu ibneler yine bizi kanser eder.eğer berabere kalır turu istanbula taşırlarsa anla ki yine elendik.buradan sizin aracılığınızla carvalhale tekrar seslenmek istiyorum forvetsiz bir oyun anlayışı ile çık yine tamam mı carvalhal tamam mı çocuğum heh.senin ben neyse tamam.
  5. falcao detayı dışında beni korkutmayan bir madrid deplasmanıdır. beşiktaş buralarda daha rahat top oynar. fakat pozisyon verirsen ilk seferde cezayı keserler, orası da biline!

maça konsantrasyonu yüksek olan bir beşiktaş her takımın canını sıkabilecek sertliktedir. ben burada da iyi bir sonuç bekliyorum, tek sıkıntı maç yorgunluğumuz. bi ton ciddi maç yapacağız! işimiz zor!
  6. bugünkü braga maçından da anladığımız üzere ilk maçın deplasmanda olması avantajı bize yaramıyor. hem de deplasmandaki maçı 2-0 almamıza rağmen.

bu sefer gerçekten çok ciddi bir rakip var. beşiktaşımızın gerçek gücünü test edebileceği, tam kulvarına yakışan, dişine göre bir rakip.

inşallah güzel bir oyunla, güzel bir skor alırız. ama bu maçın rövanşının olduğu da unutulmamalı, tıpkı bu akşam izlediğimiz gibi.
  1. 1