1. güneh işlemektedir.

    edit: verin verin eksi verin amına koyyim. siz böyle yapmaya devam edin ondan sonra neden bu islamcılar, dini bütünler neblim kapalılar falan filan.. bize karşı diye sorgulayın amk, siz onları en son ne zaman "insan" olarak gördünüz?
  2. bu ne basitliktir be arkadaş. üniversite okuyan veya mezun insanların yazacakları şeyler bu kadar kıt mıdır.bu atletle porno izleyen sapık bazı üniversite gençliği de beni güldürüyor. sanırım kendi sapkınlıklarını din üzerinden örtbas etmeye çalışıyorlar. başka birşey bulun be arkadaşım ama biraz iq içersin lütfen. hep diyorum kelimeler nimettir boşa harcamayın diye.
  3. bizim şirkette var olan bir türdür bu. 4 karısı ve sayısını hatırlamadığım kadar çocuğu vardı. "nerde nasıl yatıyosunuz?" sorusuna "evde yer yok, çoluk çocuk hepimiz bütün yatakları yan yana koyup yatıyoruz" diye cevap vermişti. bunun üzerine soruyu anlamamış görünen amcaya "yok öyle değil, karılarınla nasıl beraber oluyosun" sorusunu da "biri çocukları eğliyor işte ben de beraber oluyorum" diye yanıtlamıştı.