merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• 31 çekme teknikleri
  1. 1

31 çekme teknikleri

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. - bir poşet (yumuşak malzemeden)
    - 2 yastık
    - krem
    gibi malzemeler yardımıyla, iyi oluyormuş.detaylar hayal gücünüze kalmış.
    ( kuzenimden duymuştum)
  2. bulaşık eldivenini şişirip, serçe parmaktan, baş parmağa doğru değişen şişmiş balon parmaklardan birini oğlanın boyuna göre seçip, sabunlayıp daha sonra oğlanı, parmağın içe doğru ittirilmesi ile oluşacak boşlukta götürüp getirmek.
  3. elektrik süpürgesinin yerde sürülen aparatı çıkarılmak suretiyle cavuş hortuma sokulur. elektrik süpergesi çalıştırılır. vakum işlevi gören elektrik süpürgesi aynı zamanda artıkları da içine çekeceğinden kir-toz-pislik bırakmaz.

- lan?!! oğlum napıyosun?
    - baba valla şeytana uydum...
    - siktir lan bu şeytanın bile aklıma gelmez it oğlu it.
  4. bir rivayete göre penisi enine ya da boyuna büyütmek için farklı şekillerde çekmek gerekiyormuş. ama epey bi "asılmak" lazımmış, can yakan türden. bir de iki günde bir tekrarlamak gerekiyormuş. her gün olmazmış çünkü hasar gören hücrelerin toparlanmalarına izin vermek gerekiyormuş, daha seyrek de değilmiş ki bir işe yarasınmış. bilmemkaç ay sonra da sonuçlar görülmeye başlanıyormuş. mış miş muş.
  5. 31 çekmek için teknik geliştiren adamın seks hayatını merak ederim ben şahsen. lan hepi topu 2 dakka bir şey zaten 31 dediğin olay. bunun için dalgaya çorap takanı, diş macunu kullananı, oje süreni falan.

hatun milletine de yazık bi yerde.

"kanka yeni bir pozisyon buldum, karıya sandalyeyi sokup üstüne oturunca..."
  1. 1