1. maç biletleri bugün itibariyle satışa çıkan ziraat türkiye kupası maçı. bazı arkadaşlar kuş avından falan bahsetmişler, çarşamba günü maç sonunda bu arkadaşları dört gözle bekliyorum. trabzon inönü'den sağ salim çıkarsa helal olsun demekten başka birşey demem. malum beraberlik trabzon'a yetiyor.
  2. sezonun en zevkli maçı olmaya aday maçtır. bu maçtan daha zevkli bir maç olacaksa o da yine inönüde oynanacak beşiktaş trabzonspor lig maçı olur. tabi trabzonun beraberlik bana yeter mantığıyla gömülmemesini umut ediyoruz.
  3. ilk yarıdaki beşiktaş bursa maçı kadar gergin ve zevkli geçecek bir maç olacak ve sonucuda skor olarak bilemem ama aynı olacak.
  4. sezonun en müthiş maçı olacağından herkesin emin olduğu maçtır.

beşiktaş bu haliyle trabzonspor falan tanımaz. ama trabzonspor da bucaspor değil nihayetinde. yine de beşiktaş acımadan galip gelecektir.
  5. trabzon'da yaşayan trabzonspor'u tutmayan üniversite gençleri olarak, beşiktaş'ın yenmesini istediğimiz maç.

yok arkadaş, yoksa trabzonlular kendilerini dünyanın en iyi takımı ilan edecekler bu gidişle. beşiktaş bu kadroyu ve sinerjiyi yakalamışken, ankaragücü karşısında moral kaybeden trabzon'u kesinlikle yenmeli.
  6. iddia ediyorum trabzonsporun alacağı ya da berabere bitecek olan maçtır.

edit: şimdi siz bunu kötülüyosunuz ya ey beşiktaşlılar, eğer trabzonspor yenerse yönetimden isimlerinizi alıp taciz edeceğim sizi.nihahahhaaa
  7. numaralı tribünde izleme ihtimalim olan maç. öyle bir kardeşlik yapacak biri var, haber bekliyoruz bakalım...

bucaspor maçını stadda izlemiş ve oradaki futbolun tadı damağında kalmış bir beşiktaşlı olarak sabırsızlıkla beklediğim karşılaşma. bir de buca gibi zayıf bir rakiptense trabzon gibi dişli bir takıma karşı görme isteği var tabii takımın oyununu. eğer bu maçta da bizim takım yeni yıldızlarıyla öyle çılgın bir performans sergilerse şampiyonluk hayalleri kurmak abuk bir şey olmaktan çıkacak. heyecanla bekliyoruz!
  8. beşiktaş'ın yaşlı ve pahalı oyunculardan kurulu olduğunu zanneden cahillerin varlığını ispatlayan maç. guti gibi 34'lüğe can kurban be. adam bir de bedavaya alındı. quaresma ve almeida daha 30'una bile gelmemiş. simao gibi adam sudan ucuza alınmış hala vır vır. maça gelirsek zor maç olur, beşiktaş yediğinden 1 fazlasını atıp kazanır diyorum.