merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
 1. 5

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı

 1. bu başlıkta
 2. bakın dur
 3. sırala
 4. #spor
 1. takımların ligde geçen 3 haftalık performanslarına bakarsak bir galatasaray'lı olarak beşiktaş kazanır dediğim maç..

  beşiktaş'lı arkadaşlar tamam takımınız iyi oynuyor ama bu kadar erkenden havaya girmeyin. böyle fransız falan. takımınızı destekleyin. o zaman daha akıllıca bir iş yapmış olursunuz. bizden söylemesi..
 2. beşiktaş'ın net kazanıp, maç sonunda terim'in biliç'ten sus yiyeceği maç olacaktır.

  edit:eksileyin ibneler, öyle göte böyle yarrak diyip de fransızlar, şikecinin oğulları, ankaragücü, hacı muratlara ne oldu yazmadım diye eksileyin ulan.
 3. son 2 sezonun lokomotifi beşiktaş ile son 2 sezondur şike süreci ve mali krizle boğuşan galatasaray'ın mücadelesi.
 4. bir beşiktaşlı olarak "sikicez, sokucaz" demediğim maç.

  derbi'nin sonucunu asla tahmin edemezsiniz. geçen seneki ilk derbiyi düşünün. çoğu kişi "galatasaray rahat alır" derken galatasaray sahtekar futbolcusu sayesinde 1 puanı zor kapmıştı. ilk 3 haftalık performanslara bakarsak beşiktaş daha sağlam bir oyun oynuyor ama dediğim gibi derbi bu. şampiyonluk şarkıları söylensin ama şimdiden şampiyonluk havalarına girilmesin. daha oynanacak 31 hafta var.
 5. galatasaray'a "fransız takımı hede hödö" diye sallayan orospu çocuklarına inat, cimbom'un kara kargalara fark atmasını beklediğim maç. böylece götleri biraz inmiş olur tosuncukların. "büyük lokma ye büyük konuşma." sözünü tinercilere öğretemedik bir türlü. ama drogba öğretir bir şekilde, o yüzden rahat olun şeref edebiyatı yapan şerefsizler. maçta küsküyü yeyince burayı ağlama duvarı yaparsınız artık, şimdiden benden size birer paket selpak...

  "galatasaray fransız takımı yeaa." diye öten kanatlı sürüsü, bir zahmet galatasaray lisesi'ne gitsin ve lisenin 1915 yılnda neden mezun vermediğini kendi gözleriyle görsün. sonra da siktir olup gitsin o güzelim yerden, ciğerlerinden çıkan pis havayla daha fazla zehirlemesin ortamı. 500 küsür yıllık gururlu tarihiyle galatasaray kim, sen kimsin amk evladı...git bi elini yüzünü yıka önce, olmayan beynine oksijen gitsin biraz.

  sezon sonunda görüşmek üzere; artık 10 puan mı fark atarız, yoksa 15 puan mı? kestirmek güç, hayırlısı be gülüm.
 1. 5