• atlas

  bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
 • videolar

 • +29 görseller

  • 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı
  • 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı
  • 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı
  • 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı
  • 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı
  • 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı
 1. bir beşiktaşlı olarak "sikicez, sokucaz" demediğim maç.

  derbi'nin sonucunu asla tahmin edemezsiniz. geçen seneki ilk derbiyi düşünün. çoğu kişi "galatasaray rahat alır" derken galatasaray sahtekar futbolcusu sayesinde 1 puanı zor kapmıştı. ilk 3 haftalık performanslara bakarsak beşiktaş daha sağlam bir oyun oynuyor ama dediğim gibi derbi bu. şampiyonluk şarkıları söylensin ama şimdiden şampiyonluk havalarına girilmesin. daha oynanacak 31 hafta var.
 2. galatasaray'a "fransız takımı hede hödö" diye sallayan orospu çocuklarına inat, cimbom'un kara kargalara fark atmasını beklediğim maç. böylece götleri biraz inmiş olur tosuncukların. "büyük lokma ye büyük konuşma." sözünü tinercilere öğretemedik bir türlü. ama drogba öğretir bir şekilde, o yüzden rahat olun şeref edebiyatı yapan şerefsizler. maçta küsküyü yeyince burayı ağlama duvarı yaparsınız artık, şimdiden benden size birer paket selpak...

  "galatasaray fransız takımı yeaa." diye öten kanatlı sürüsü, bir zahmet galatasaray lisesi'ne gitsin ve lisenin 1915 yılnda neden mezun vermediğini kendi gözleriyle görsün. sonra da siktir olup gitsin o güzelim yerden, ciğerlerinden çıkan pis havayla daha fazla zehirlemesin ortamı. 500 küsür yıllık gururlu tarihiyle galatasaray kim, sen kimsin amk evladı...git bi elini yüzünü yıka önce, olmayan beynine oksijen gitsin biraz.

  sezon sonunda görüşmek üzere; artık 10 puan mı fark atarız, yoksa 15 puan mı? kestirmek güç, hayırlısı be gülüm.
 3. beşiktaşımızın milli takım sonrası ve bursaspor maçı sonrası sakatlık durumuna göre şekillenecek maçtır. biz alır ya da biz veririz, gerisi tırıvırı. bu maçın hiçbir şekilde favorisi olmaz. derbi nihayetinde, sakin oynayan kazanacaktır. sakin olmak, basit oynamak şart.

  tek istediğim gerçekten adaletli bir hakemin şu maçı yönetmesi artık. kartsa kart, faulse faul. zira kafa kafaya geçecek ve kolay kopmayacak bir maç.
 4. beşiktaş yönetiminin senede bir kez büyük bir takımla maç yapacakları için bilet fiyatlarına abandığı maç.
 5. lezzetli bir karşılaşma olmasını dilediğim derbi karşılaşmasıdır.

  biz beşiktaşlılar ne olursa olsun takımımızı desteklemeyi sürdüreceğiz. güzel futbol izlersek yenmiş kadar sevineceğiz.

  ancak karşı takım taraftarları yenilirlerse metro duraklarında pusu kurup adam bıçaklamasın yeter.
 6. tinercilerin şimdiden uçtuğu, kullandıkları maddeden dolayı kafalarının taşak gibi olduğu futbol mücadelesi.

  olm şu boku az için lan. bak içmeyin demiyorum, az için. bağımlılığı geçmiş, keş olmuşunuz, kafada beyin hücresi kalmamış hala bir elde bally, bir elde klavye 'böyle sikicez, şöyle sokucaz'. tavuk mu sikiyonuz lan allahın hapçıları?

  dipnot: adam gibi yorum yapan beşiktaş lı kardeşlerimi tenzih ederim. gelsinler, üsküdar da beraber izleyelim maçı.
 7. kazanana 6 puan verilmeyen maçtır. beşiktaşımızın bundan önce ve daha önemli en kritik maçı bursaspor maçıdır. ondan gelecek sonuç bu maçı da belirleyecektir.