• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. yemek yemek bir ihtiyaçtır ya da su içmek değil mi? peki ya cinsellikte bir ihtiyaç mıdır? bir çoğunuzun evet o da bir ihtiyaçtır dediğinizi duyar gibiym ama maalesef günümüzde -cinsel münasebet manasına gelen- sevişmek bir çoğumuz için ihtiyaç değil düpedüz lükstür. insan hemen yüce dağların zirvesine çıkıp tüm türkiyeye haykırmak istiyor ''bana lükslerimi verin ihtiyaçlarım olmadan da yaşarım ben'' diye ama maalesef kazın ayağı hiçte öyle olmuyor.

avrupa ülkeleri oranlarına göre türkiye'de ilk cinsel deneyim yaşama yaşı gayet yüksektir (yamulmuyorsam eğer ülkemizde erkeklerin 22, kızların 24 olması lazım). bir ingiliz kızı/erkeği ilk cinsel deneyimini 13-14 yaşında yaşamaktayken sıra bizim gençlere geldiğinde olaya ister toplum baskısı, ister adet görenek, ister türk kızlarının kezbanlığı, istersenizde erkeğin badaklığı veya looserlığından deyin değil 20'li yaşlara gelip hala sevişmemiş olmak, lise zamanlarını atlarsak eğer koskoca 4-5 senelik üni hayatında turnayı gözünden vuramayarak askerliğini yapıp edip 30'una dayandığında gerdek gecesine bakir giren nice yiğitler mevcuttur. bu olayda o erkeklerin aslında hiçbir suçu yoktur. sanki fuckbadiler gökten yağıyordu da millet şemsiyesini açmıştı. aslında bir çok nedenin birleşerek sonucu oluşturduğu bir nevi bahtsız paradoxtur bu 20'li yaşlara gelip hala sevişmemiş olmak. nasıl olmasın ki;

öğrenciyseniz eğer işiniz zordur. öğrencilik zaten zor zanaattır hele birde öğrencilik aşkı yaşıyorsanız işiniz iki katı fazla zordur. sevgiliniz vardır ama üniversite okurken aileyle yaşamak sorunundan muzdaripsinizdir. eve istediğiniz zaman kız arkadaşınızı getirme lüksünüzün yoktur. sizde çok iyi biliyorsunuzdur kadınları mutlu etmenin yollarını, güzel bir akşam yemeği hazırlayarak mumlarla ve çiçekle bezeli masada şarap eşliğinde romantik bir akşam yemeği yemeği ve kadın ruhunu okşamayı ama sürekli evde kalan, evden çıkmayan aile bireyleri varsa tüm bu güzel romantik ortam ve dolayısıyla sevişme umudu puff olup uçuyordur. ergen akranlarınız kendi öğrenci evlerinde orgylerden orgylere koşarkan siz her gün ailenin misafirliğe gidip evi boşaltması için türlü türlü bahaneler uydurmakla boğuşuyorsunuzdur. sevgilinizle dışarlarda buluşup gezip tozduktan belli bir süre sonra herkesin eve gitmesi koyar adama.

öğrencilik aşkı zordur ve sevişmeye engel olabilir dedik madem ordan devam edelim. sevgiliniz ailesinden ayrı evde yaşayan ve kendi ayakları üstünde durabilen birisi değil ise önünüzde çok büyük bir engel vardır. bu engelde aşkınızı baş başa ve doyasıya yaşayabileceğiniz bir mekan bulamamaktır. her ne kadar sevgilinizde sizinle cinsel birleşme yaşamaya heveslide olsa yapabilecekleriniz sınırlıdır. günde üç kez aynı kafeye giden sevgili çift moduna istemeyerekte olsa girersiniz ve yiyişmek için boş bir cafe bulursanız şanslınızdır veyahut kızı kolundan tutup soluğu rock barlarda alırsınız. gençlerde libodu yüksektir nihayetinde ama sevişmek içinde boş ev sıkıntısı vardır. public invasion fantazisi sadece bir film adı olup kurgudan ibarettir. günümüzde o fantaziye yanaşacak kız pek bulunmaz ve kampüsün en tenha alanlarında yiyişirken belli bir müddet sonra kızdan ''ne bu sokak köpekleri gibi olduk ya kuytu köşeler arıyoruz'' şakayla karışık nidayla ayarı yersiniz. (bkz: arabada yiyişirken polise yakalanmak)

belki bu yazacağım satırlara genç kızlarımız içlerinden derin bir ''hassiktir'' çekerek bana atma recep din kardeşiyiz diyecekler ama inanın bana erkeklerin tümü, hepsi, alayı abaza değildir. gerçekten çok çok nadirde olsa kızlara sadece yürüyen amcık olarak bakmayan erkeklerde toplumumuzda mevcuttur. bunun ismini ister badaklık, ister tanışamayan erkek, ister sünepelik koyun ama karşı cinsle sadece güzel bir aşk yaşamak isteyen ve ''hacım nasıl olsa evlenince bol bol sikişirim'' mantığını güden nice erkek gözlemledim ben. tamam kabulümdür güzel ve taş gibi hatun görünce dönüp hepimiz bakıyoruz ama içimizden nasılda kayarım ben buna tam yalamalık demiyoruz hepimiz.

esasinda konunun başında da belirttiğim gibi evlenene kadar geçen süreçte cinsellik bir ihtiyaç değil lükstür. bakmayın bazı erkeklerin atıp tuttuğuna am üstünde göt sikmekten yoruldum dediklerine (bkz: cok siken sessiz kalır gevezeler zaten abazandir). düzenli bir cinsel hayatı olan ve 20'li yaşlarda sevişen erkeklerin oranı &80'i geçmemektedir. sizinde bir fuckbadiniz varsa eğer kendinizi şanslı olan %20'lik kısımda görebilirsiniz. ha eğer kızlarla olan iletişimde başarısız iflah olmaz bir badaksanız eğer gidin adam gibi bir geneleve en azından parasını vererek çatır çatır sikişin derim ben. her ne kadar kendini karına saklamak iyi bir şey gibi gözüksede sağlıklı bir durum değildir. kendi vücudunuzu yakından tanıyın ve nirvanaya ulaşacağınız ilk gecede erken boşalma sorunu yaşayıp depresyona girmeye varan nice cinsel rahatsızlıklar yaşamamak için gidin bol bol sikişin.