merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

15 ocak 2011 galatasaray ajax maçı

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #spor
  1. bu kadroyla ve bu taktiklerle çıkılırsa stadın açılış maçında fark yemiş olacağımız maçtır. millet kıçıyla gülecek. bari 2. ligden bir takımla yapsaydık insanlar mutlu olsaydı ilk maçtan.
  2. maça gidecek olmama rağmen şifresiz yayınlanmasına çok sevindim. yıllardır bu günü, açılışı bekleyen milyonlarca taraftara haksızlık olurdu. ayrıca 23 gün kalmıştır.
  3. şifresiz olması beni şaşırtan maç.açılışa bütün kulüp başkanları davetliymiş.tayyip erdoğan yapcakmış.maçtan 2 saat önce açılış töreni başlıcakmış.keşke orda olabilseydim dediğim maç..
  4. ajax'ın gayet iyi bir rakip olduğu maçtır. 15 ocakta hangi barcelona'yı bulacaksın, hangi real madrid'i bulacaksın? 14 ocakta ispanya'nın ikinci yarısı başlıyor, adamlar lig maçlarını bırakıp buraya mı gelsin? ingiltere, almanya'da lig devam ediyor. resmi maçlarını mı bıraksın adamlar? hangi programa sıkıştırıp da gelsinler?

ayrıca barcelona diyoruz da, son amerika turnesinde üç maç için 6 milyon euro aldı bu adamlar. bu para şu an için sokağa atılacak bir paradır. ne gerek var?

her boku bizim insanımız biliyor amk. bi haltı da beğenin lan.

ha ajax dediğin de dünyanın en önemli birkaç futbol ekolünden biridir. bilmiyorsan simon kuper yazmış kitabını, aç, oku, öğren.
  5. ajax'ın tarihinden bihaber insanların beğenmediği maç. bence gs için iyi bir açılış maçı.
  6. galatasaray'ın efsanesi olacak bir mabed'in açılış maçıdır.dolayısı ile ayhan akman, barış özbek, ali turan, serdar özkan, mustafa sarp, gökhan zan, servet çetin gibi galatasaray formasını haketmeyen isimlerin sahada olmamaları gerekir diye düşünüyorum.

eğer yeter sayısı bulunamazsa paf takımdan takviyelerle bile çıkılabilir diye düşünüyorum, en azından galatasaraylı çocuklardır. birlikte çalışmak istemediği hocayı takımdan göndermek adına galatasaray'a zarar veren futbolcu müsveddelerinden çok çok daha asillerdir.
  7. aslantepe'nin açılış maçıdır. sanırım ajax'la oynanacaktır.

ajax ne lan diyen taraftarı da görmemize sebep olmuştur tabi. biz ki avrupa fatihiyiz. ayaks mayaks bizi kesmez. madem stad açıyoruz, gerekirse farklı ülkelerin futbol federasyonlarıyla görüşüp süper bir takım getirmemiz lazım. gelmezlerse dahi şantaj veya tehdit yoluyla birilerini bulmamız lazım.

bir de şifresiz yayınlanması iyi olmuş, izlenir bu maç.

(bkz: maç var dediler geldik)
  1. 1