• atlas

  bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
 1. uefa kupası gruplarından bala göte çıkan fenerbahçenin ezeli dostumuz beyaz ruslara konuk olacağı sıradan ve basit maç. fenerbahçemizin bu maçta ikinci bir sigma olomouc faciası yaşaması uğruna ağzımdaki son yirmilik dişi çektirebilirim.
 2. bu sezon şampiyonlar liginde bayern münih'i 3-1 yenen bate'nin zorlanmayacağı maç. yine üçlüğü atıp gönderirler rakibini.
 3. büyük ihtimal ilk maçta turu atlayacaktır bu kura ile fenerbahçe umarım bir sürpriz çıkmaz bate tarafından başarılar fenerbahçe....
 4. şampiyonlar liginden bala göte, götü düşe düşe çıkan galatasaray ı kıskandıran kurasonucu gerçekleşecek maçtır.lakin futbol cahilleri bu takımın bu sene büyük işler yağtığının farkında değillerdir.
 5. medyanın gazına gelip kolay olacağını zanneden fenerlilerin umut dolu baktığı maçtır.

  ilki fenerbahçe, iyi bir takım değil ve iyi oynamıyor. kendine güvenemezsin.

  ikincisi bate barisov geçen senede, bu senede avrupa liglerinde iyi sonuçlar alan, koca koca takımları yenebilen bir ekip. avrupa'ya daha alışıklar ve shaktar tarzı futbol oynuyorlar. bu sene ilk iki maçta lille ve bayern munich'i yenmelerine rağmen gruptan çıkamadılar. büyük bir takım değil ama belarus takımları her zaman terstir.

  sıkıcı geçecek iki karşılaşmadan sonra fenerbahçe'nin mutlak rakibi napoli. o zaten başka bomba. eğer uefa kupasını alırım diyorsan, bu turu geçip napoli'yi eleyince benim için hak etmiş olursun. o zamanda fener aleyhine konuşmak aptalca ve ezikçe bir davranış olur. yapın ve ondan sonra konuşun en iyisi.
 6. ezikbahçe'nin sevgililer günü şerefine, kendisini yurt dışında ağırlayan borisov'a ilk buluşmada vereceği karşılaşma.
 7. takımın başında aykut kocaman gibi kafası oldukça karışık hangi maçta ne yapacağı belli olmayan ve teknik bilgisi yok denecek kadar az bir hoca varken ve takım gerçekten de türkiye liginde bile pozisyona girmekte zorlanırken renkdaşlarımın hangi akla hizmet fener'in çok kolay kazanacağını iddia ettiği maç. borisov turun favorisidir ve fener'in elemesi sürpriz olur.