1. nasıl mümkün olacağı bir yana o yaşta o şeylerin nasıl bilineceği de muammadır ama maalesef gerçektir. ev sahibi ile görüşülmeye gidildiğinde, 18 yaşındaki kızı ve 5 yaşındaki torunu ile de karşılaşılınca gerçek olabileceği algılanmış ve dumur deryasında yüzülmüştür
 2. anadolu'nun bir çok yerinde, çocuk yaşta evlendirilen kızların başına gelen şey.
 3. aklıma geldi ded vakti zamanında brezilya'da dokuz yaşında bir kıza tecavüz edilmişti. hamile kalan kız çocuğu doğurmuştu. bu olay o dönemin gazetelerinde epey yer almıştı. yaşıtları oyuncak bebeklerle oynarken o kendi bebeğine bakıyordu.

  13 yaşında hamile kalmak da bunun gibi bişey olsa gerek. önce çocuğunla sahip oyuncak ilişkisi, ilerleyen yıllarda da abla kardeş ilişkisi...
 4. tecavüze uğramamışsa**, tahminen okul arkadaşlarının hunhar biyoloji projelerinden birisi olmuş dişidir. 13 yaşında orta okul yıllarında olduğu tahmin edersek, üreme sistemi üzerine başarılı bir deney gerçekleşmiş, evet.
  gerçi 13 yaşında iken *evcilik oynayan bir birey var ise, muhtelemen down sendromuna falan sahiptir, üremesi biraz zor olur haliyle.
 5. ninelerimizin zamanında olası bir durum hatta olasının ötesinde olağan bir durum.
 6. kızın yaşı felen küçük ama üreme mekanizması tıkır tıkır çalışıyor demek ki. ee mekanizma hazır çalışırken ve senin de bu mekanizmadan istifa etmeye hakkın varken elbette bu hakkını kullanacaksın. yalnız ben kızın yaşına takmış bulunuyorum an itibariynen. neden 13? dahası bu kız, 6. ayın 6. günü saat 6'da doğurursa kesin bu işte şeytanın bi parmağı vardır! sonra dediydi dersiniz..
  (bkz: 13),(bkz: 666)
 7. türkiye'nin doğu kesimlerinde yaşıyorsa kişi ardından evliliğin gelmesi muhtemeldir.ama evlilik önceden gelmiş de olabilir tabi.