1. 12 yaşında ne iradesinden bahsediyorsunuz ?

saçma sapan şeyleri meşru göstermeye çalışmayın.
  2. şimdi hava atıyormuş falan gibi olucak ama, valla değil be hocam, başlık çok alakalı. neyse anlatayım.

15 yaşında, 9uncu sınıftan 10uncu sınıfa geçtiğim yazdı.(hazırlık da okudum bu arada) neyse efendim, bodrum'da halamın ortağı olduğu bi otel vardı, ben de annemleri ikna edip kalmaya gitmiştim bi hafta. böyle ben bi havalar girmişim 5 yıldızlı bi otelde tek başıma kalıyorum falan ya, hemen gidip kızlara sarmaya başladım. neyse efendim kızları kes kes, bi tane rus kız buldum böyle; ya 13, ya 14 yaşındaydı. okuduğum okuldan dolayı ingilizcem bayağı iyiydi, kızın ki de.

neyse efendim bi iki gün falan sonra sevgili olduk. tek başıma falan olduğumu anlatmışım tabi, odaya çağırdım bi gün. siz diyiceksiniz o yaşta erkeğin aklından cinsellikten başka bir şey geçmez falan, ama valla öyle bir niyetim yoktu be hocam ya.

neyse geldik odaya, ben en fazla yiyişicez falan zannediyorum, başı da öyle başladı yiyişmeye başladık falan, sorna bikaç dakka sonra pantalonumda bi el hissettim. namusunu korumaya çalışan körpecik bir genç kız gibi "what are you doing?" dedim, ama efendim o yaşta bir erkek ergende namus korumak da en fazla bu kadar oluyor. devamı da malum işte, oraları anlatmiym.

ama ben ilk defa seks yapıyorken benden küçük bi kızın işi bu kadar iyi bilmesini bayağı bi yadırgadım. o da türklük psikolojisi, yadırgamayanı dövüyolar.

neyse 12 olmasa da 13-14 yaşında özgür iradeyle(hem de baya bi özgür) seks yapan kız oluyormuş. en azından ruslardan...
  3. hüseyin üzmez'in dikkatini çekecek olan kızdır.

bizzat ilgilenip elma şekeri aracılığıyla gerekeni yapacaktır.