1. kölnde genelde kaldığımız otelle stadın arasının 1 saat olduğunu öğrenince nereden bilet buluruz nasıl maça gireriz diye düşünmeye başladığımız maç... bilen aydınlatsın lütfen...
  2. galatasaray'ın schalke auf arena stadının çimlerine gömüleceği, schalke futbolcuları ve taraftarı için son derece sıradan ve basit maç. bu maçın benim için en güzel tarafı ise maçı schalke'li taraftarlarla tribünde kol kola omuz omuza izleyecek olmamdır.
  3. ruhr bölgesindeki holiganizm göz önüne alındığında, 2000'deki dortmund deplasmanı benzeri bir taraftar üstünlüğü beklemeyelim.

    zor maç.
  4. eğer ilk maçtan galatasaray buraya avantajlı bir skor ile gelirse, zaten aylardır takımın dibe vurmasından ötürü patlayacak maç arayan schalke taraftarı takımını büyük baskı altına alacak ve bu büyük ihtimal bize yarayacaktır.
  5. schalke nin şu an ki durumu göz önüne alındığında, gs nin kazanma şansının her geçen gün yükseldiği maçtır.inşallah ilk maçta rahat bir skorla turu geçecek sonucu alırız.son transferlerle her taraftarın en az çeyrek final beklediği bir durum söz konusu, heyecanla bekliyoruz.