• görseller

• 1 mart 2014 fenerbahçe gençlerbirliği maçı
  1. halâ biletleri satışa çıkmayan maç. seyircisiz oynama cezası gelirse bu sefer çarşı karışır. ulan şu an bu haftasonu tek planım bu maçı tribünde seyretmek.
  2. fenerbahçe'nin muhtemelen;

volkan

gökhan egemen bekir caner

mehmet topal

miereles alper

emenike sow kuyt

11'i ile çıkacağı ve yine kısır bir futbol izleteceği maç. bu orta saha ile kaleye gitmen zor. emre ya da salih uçan'dan en az birisinin ( bence ikisinin de) takıma monte edilmesi gerektiğini haftalardır söylüyorum çünkü takım fiziki olarak inanılmaz düşüş içerisinde. artık o eski bildiğimiz ayağa pas yapan takıma dönme zamanı geldi çünkü sadece fiziki kalite ve emenike'ye şişirilecek uzun toplarla gol arayan ve maç kazanmaya çalışan bir takım var sahada. ersun yanal ikinci yarı başladığından beri haftalardır bu sıknıtıları göremiyor ve hala takımı ilk yarıdaki gibi oynatmaya çalışıyor. kuyt ısrarını ise hiç anlamıyorum. uzun zamandır gerçekten takıma hiçbir katkısı yok ve dökülüyor. emenike belki biraz daha kendini toparlamış olarak oynayacak ama açıkçası sakatlıktan yeni çıkmış sow'dan bu maç için umudum çok yok. yine zor maç olacak ve yine maç her türlü sonuca gebe. kolay gol yeme alışkanlığımız devam ediyor ve 7 haftadır her maç en az bir tane gol yiyoruz. oyuncular üzerindeki gerginliği bir an önce atmalı, hakemle uğraşmayı bırakmalı ( her ne kadar sahada doğrayan hakemlere denk gelinse de ) ve oyuna konsantre olmalıdır. ersun yanal ise başta da belirttiğim gibi artık o klasik şablonunun dışına çıkmalı ve başta dirk kuyt olmak üzere takımda en az 2 ya da 3 oyuncuda revizyona gitmelidir. bu maçta emre , salih, mehmet topal ve alper'li bir orta saha iş yapabilir ve kuyt'u yedeğe alarak emenike-sow çift forveti denenebilir.