1. sanırım lut gölü tuzu mucizesinin bir korseyle birleşmesiyle o güne kadar sahip olduğunuz bütün yağların eritilebileceği söylenir. lut gölünün seçilme nedeni birtakım hikayelerinin veya şuan tehlikeli sayılabilecek bir bölgede bulunuyor olması olabilir. başından sona fiziksel ve kimyasal açıdan hiçbir dayanağı olmayan bu ürüne gerekli güven diyanet tarafından yayımlanacak bir fetvaya bakar.
    tıpkı geçen gün "organ bağışı yapanların ahirette bağışladıkları organlara tekrar kavuşabilecekleri" yönündeki fetva gibi.
  2. reklam şu şekilde oluyor..önce alıyosun lut gölü tuzu isimli reklamda lapa pilav gibi görünen nesneyi,sürüyorsun zaten ince olan manken kıza..sonra da geçirdin mi korseyi al sana ince insan..

    lan enayi buldun galiba çok..o kızcağız zaten incecik,bi 10 cm daha kaybetse geriye bişey kalmayacak..sen oraya bizim içimizden bir abla çıkar bakalım onda inceleyelim gün gün gelişmeleri..ondan sonra ben bile alcam bak o acaip şeyden..söz sana..


    ha bi de şu abcılar var ama onlar daha geniş incelenmeli..sadece karnı çalıştıran aletlerin nasıl olup da taş gibi vücut yaptığı?!
  3. neresi lan diye cevap vermek istediğim soru cümlesi. neresi incelecek? kolu mu bacağı mı beli mi kalçası mı? detaylı bilgi verin kafası karışık insanlar var bu konuda.