1. önüne geçilmesi gereken hareket.zira hızla yayılıyor.giyindikten sonra acaba hiç mi aynaya bakmıyorlar dedirtiyorlar bana her gördüğümde. ama söylesen,uyarsan onlar şişman değildirler. hepsinin boyu 1.64, hepsi 58 kilodur. oldu canım.
  2. o ugg denilen şey başka türlü giyilmiyor, eteğin altında bir garip duruyor, bol pantolonun altına giyilmiyor, bol pantolon içine sokulsa hiç olmuyor, ugg denilen şey varoldukça başka hiçbirşeyle giyilemiycek, türk kızları taytla kısa bluz falan giyemiyor olmuyor hiçbirşeyle olmuyor.
  3. yurdum insanının şişko takıntısı örnekli insan aşağılama alışkanlığı kadar garip olmayan takıntıdır. yahu hepiniz yunan heykeli kıvamında baklavalı göbeğe (ve küçücük çüke) sahip ideal erkekler misiniz? ya da victoria's secret mankeni tadında taş tabirli kadınlar mısınız? şişko kızlarmış, ugg giyerlermiş. ugg kelimesi anca sizin gibi mağara insanlarının şaşırma efekti gibi geliyor bana artık;

- insan mısın sen yavrucuğum??
    - uggg??????????
  4. kilolu insanların kombinasyon konusunda fazla seçimleri olamayacağından; yakışan neyse onu giymelidirler ve bu kombinasyonun içinde bebek mezarı ugg da olur, plastik balıkçı botu, tuvalet temizleyicisi botu da olur.

düşük bel pantolon giyip, olduğundan daha anormal olarak bellerinin ekvator gibi gözükmesinden, spor ayakkabı giyip bacaklarının ters üçgen gibi durmasından da iyidir.

toplu ya da şişko insanlara yakışan bir tarz bence. fazlalıkları göze batmıyor en azından ve onlar da çeşitli psikolojik ruh hallerine sahip. tabi ki hoşlarına gitmeyen ölçüleri ve göze batan fazlalıkları varsa bunu en düzgün görünüme getirmek isteyeceklerdir.

yakışıyorsa; giysinler!