• görseller

• şehmus okur
  1. itü'nün şu ana kadar gördüğüm en iyi hocası,bazı aklı evveller ön yargılı yaklaşıp "oğlum şerefsizim bu hoca kötü" dese de,bu okula geldiğimden beri,bana en çok şey katan hoca olmuştur.
    okulumuzda onun gibi daha çok hocaların olması dileğiyle...
  2. çoğu yazıda kötü olduğu söylenen, ama hiç te öyle olmayan
    türkçe dersi işte böyle işlenir dedirten,
    nerdeyse her işe elini atmış olan azıcıkta sallayan,
    adamın gözünden içini okuyan insan..
  3. zaman zaman mimar mı dil bilimci mi tercuman mı yoksa türkçe hocası mı olduğunu karıştırabileceğiniz bir insan...
    kaç dil biliyo biliyorum 6-7 olabilir
    adam geldi derste bu şiiri hangi dilde istersiniz farsça mı fransızca mı türkçe mi? dedi yav
  4. her dönem, ders verdiği kişiler arasından iki kişinin söylediklerini anlamasını umduğunu belirten türk dili hocası.
  5. insanların ya çok sevdiği ya da nefret ettiği,
    yoklama almayan ama gene de ilk dersinde "bu derse gelmeyeni geçirmem" diyen,gözleriyle yoklama alan, türkçe okutmanı
  6. düşünce ufkumun oldukça genişlemesini sağlayan ender hocalardan olan şehmus hoca eğri oturup doğru konuşmaktan yanadır...
  7. nası olduğunu benim de anlayamadığım bir şekilde ilk vizesinden yüz alıp 'ben bu dersi aa getiririm' diye gaza geldiğim ama sonunda cc gelen türkçe 2 dersimi aldığım hocadır kendisi.derste, sol düşünceyi savunan bir arkadaşın üzerine yürüdüğüne şahit olmuşumdur ayrıca