merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

şato cafe

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. maltepe sahilde konumlanmış olan kafedir. bir cacık özelliği yoktur fiyatları gereksiz pahalıdır ama popüler olan bir mekan olduğundan genelde doludur.

piyasa yapmak istiyorsanız gitmelisinizdir.
  2. maltepe üniversitesi öğrencilerinin uğrak mekanıymış. sahibinin oğlunun q7 si varmış. kızların gözünü arabasıyla boyamaya çalışıyormuş.

o arabayı alıp çarpmış maltepe üniversitesinde okuyan hatunlardan bi tanesi yatağımda anlatmıştı. mecburen dinlemiştim aklımda kalmış. asdfdsdds
  3. maltepe sahilinde değildir cacığı çok güzeldir. fiyatları yerli yersiz gereksizdir. ama popüler bir mekan olduğundan serdar ortaç demet akalın falan doldurur hep.
    piyasa yapmak istiyorsanız git-memelisinizdir.
  4. bildiğin apaçi kaynayan mekan. geçen gidip check in yapma hatasında bulunduk arkadaşla. paratoner var üstümüzde ya, hepsi belirdi birden. nargilesi idare ederdi bu arada, bir de tuvaletine bayıldım *
  5. adına yaraşır bir yerdir. bildiğiniz iki tane şatoyu yan yana koymuşlar beşer katlı muhteşem olmuş. köri soslu tavuğuna bayıldım üzümlü ve elma'anasonlu nargilesi de muhteşemdi. hesapta öyle göte girer cinsten değil deniz karşında tavsiye ederim şahsen güzel bir mekan.