1. anlamam niçin yapılır ya da nedendir böyle yazılır?? hani söz konusu olayın geçtiği yerde -herkes anladı zaten neresi olduğunu- normal "ş" harfini destekleyen bir altyapı da vardır..gidip de yerine dollar simgesi ($) koyup, ş harfini böyle göstermek, böyle yazmak bence türkçe'ye yapılabilecek büyük hakaretlerden biridir..yakışmaz türk gencine böyle asimile olmuş davranışlar..haa amaç yazı ile dikkat çekmek ise onu bilemem..
    (bkz: sözlükte dikkat çekme taktikleri)

ee hadi illece ş harfini yazacağım diyorsan s harfi yap, onu zaten sms kültürü yüksek olan türk milleti okuyup, rahatça anlayacaktır..şekil yapmaktan ziyade yazı içeriği önemli değil midir??.. öyle midir??

nitekim ş harfine basmak, $ işaretini yapmaktan tamı tamına yarım enerji tasarrufu ile mümkündür..haa bir de enerji tasaruffu boyutu var olayın..(bak hele)
  2. tüm türkçe karakterleri kullanıp sadece ş yerine dolar işareti koymanın inanılmaz estetik göründüğünü söyleyebilirim. hatta ileri gidip türkçe karakter karşıtı, ileri görüşlü olduğu kadar global hissiyatlar barındıran gençlerimizin bu eylemi benimsemelerini şiddetle tavsiye edebilirim. ama etmiyecem vazgeçtim.
  3. tiki davranışı... bu tipler gerçekten dolar işareti kullanmaları gerektiğinde de "sh" ile mi tatmin olacaklar, özel merak konumdur bu da...

höbük : olum dolar işareti yerine "sh" yaptım, çok pis estetik durdu valla...
    zıbık : manyaksın baba sen, süper...!
  4. dolar işaretinin kullanımı tuşlara yakın olmasından filan ileri gelemez, zira dolar işareti yapmak için, alt gr tuşu ile birlikte 4 tuşuna basmak gerekir. ya da ctrl+alt+4 de yapabilirsiniz. ancak ş yazmak için ş tuşuna basmanız yeterlidir. w için tuşlara yakın bahanesi kabul edilebilir belki ama, $, cık olmadı.
  5. bu şekilde yazan arkadaşlara, artistik puanlaması 10 üzerinden 9 olan bir kafa atmak istiyorum. öncelikle; arial veya lucida gibi, iri ve ayrık karakterlerden oluşmuş fontlarda gağyet iğrenç duran bir akış söz konusu. bu karakter anca tini mini (8 pt civarı) verdana veya enine tosun tahoma, georgia gibi fontlar ile $irin görünür.

bir de tarihten bir yaprak;
    türkçe klavyesinde ş harfi olmasına rağmen, $ harfini kelimelerine soku$turarak yazı yazan ilk insan;
    · ilk defa "zuhaha" efekti ile gülen insan olma başarını gösterdi.
    · ilk defa abuk karakterlerle nick yazdı ve başarısını kutlamak için nickini "3$$3]{" yaptı.
    · ilk defa resmim.jpg.exe şeklinde dosya yolladı, ardından dosya transfer programlarında exe uzantısı bloke olunca kendiresmim.jpeg.vbs olarak dosya adını değiştirdi.
    · internet'e katkılarından ötürü, tim-berners lee'nin ardından sir ünvanını alan ikinci insan oldu(lord da olabilir tam hatırlamıyorum).
    bu da madalyası: http://www.cjbalm.com/...
    - abi sir ünvanı ile madalyanın neeaalakası var?
    + kafa karı$tırma, uslu dur!