• görseller

• ışıl bayraktar
    • ışıl bayraktar
  1. iz tv'de sırt çantam adlı güzel bir program hazırlayan güzel insan. bu program sayesinde gitmediği yer kalmıyor kendisinin. bir de gittiği yerlere turist sayısının fazla olmadığı zamanlarda gidiyor bu daha da güzel oluyor. kendisi aynı zamanda programın metin yazarlığını da yapıyor ki bu konuda oldukça başarılı. başarılarının devamını dilemek düşer bize.
  2. gerçekten başarılı, elit ve de çok nazik bir han'fendi.sorularıma dahası sıkıcı iltifatlarıma verdiği cevaplardan anladım bütün bunları.şimdi de genelleme yapasım geldi, ne kadar ışıl tanıdıysam hepsi böyle.kızım olursa ismi ışıl olsun.teyzesinin yanında gezer işte.*
  3. üniversite yıllarından tanırdım kendisini. saatlerce sohbet edilebilir. konulara bakış açısı ve çok farklı şekilde ele alması ilgimi çekmişti. gözlerinin rengi birbirinden farklıdır. biri yeşil diğeri kahverengi. aşıktım bi'de ben buna. gerçi aşk değildi de, o ufak tefek hali bile gözüme çok kudretli geliyordu. hem her şeye hakim hem de "hiçbir şeyi" takmayan bir havası vardı. tiskoda dans bile ettik lan. ehe. ruhunun özgürlüğüne yakışır bir meslek seçmiş. "gelip geçicidir" dedim ama gördüğüm kadarıyla hala devam ediyor iz tv'de. yolu açık olsun. o beni belki hatırlamaz ama ben onu unutmam. 30 yıl da geçse aradan, yardım et dese, gider ederim.
  4. kendisine bol bol bok atıp bu da sunucu mu bilmem ne diyenlerin, sevimliliğiyle işi kotarmaya çalışan ve tabii karakafalı ırkın sarışın ( genelde boyalı oluyor ) sempatizanlığından bol puan kapmış bir ünlü gezi programı sunucu ve yapımcısı ile daha da beteri var dünyayı kanalturkte gezen alnına neon koca puntolarla torpil yazsa daha az göze sokulacak bir sunucu (!) varken çok daha iyi yerde olan kişi.

iz tv'nin diğer gezi elemanları iki sap dersem çok kaba olacak da anlaşılıyor işte onlarla karşılaştırılmış bir de. yahu adamlar iyi hoş da tam geyik bu kötü anlamına gelmiyor ama hani programlarını çok da aramam ama yalnızca hindistan'da tek başına bile gayet etkileyici bir seri olmuş.