• atlas

  bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
 1. şile kampüsünün(şu sıralar) inşaat sahası olduğu okul...
  binaların japonya'daki gibi raylı sistem üzerine turtulacağı rivayet edilmektedir,
 2. yahu bu okulda herkes birbirini tanıyor, dışarıdan gelenlere de* aval aval bakıyorlar, adamı canını sıkıyorlar. ayrıca kızları güzelmiş de.
 3. yemekhanesinde garsonlar bulunduğunu görünce çok şaşırdığım fakat özel olduğu için çok yadırgamadığım gereksiz özel üniversitelerden biri...
 4. sonunda bütün öğrencilerini hazırlık binasında okutmaktan kurtuldular. 3 koca binadan oluşan mühendislik fakültesinde okuyor öğrenciler. binalardan biri derslik, biri lab. , diğeri de akademik binadır...
 5. vaktiyle itü elektronik ve haberleşme bölümünden 3 5 profu kadroya katarak kendine bolca küfür ettirmiş okul. gerçi asıl itü yönetimine kızılmalıydı ya..

  bir de bu okulun basket takımı bir kaç ay önce maça maslak spor salonuna gelmişti, ışıklı bir kaç öğrenci de maçı izliyordu. oradaki 3 ışık ünili kıza bakarak itülü kızların değerini ve seviyesini anlayabilirdiniz; kızlar neredeyse mahalle ağzıyla bağırıp çağırıyordu, etraftakiler bakıp bakıp güldüler, (ara: seviye).
 6. buseneki kayıtlarda da 570 küsür kontenjanın 195 tanesini doldurabilmiş üniversite.
  ek kontenjanlardan medet umarken bir dönem bedava yurt imkanı sunuyor ek kontenjanlara, ama noormal kayıt yaptıran 195 kişiye vermiyor bu imkanı. haliyle de insanı enayi yerine koymaya çalışan durum ortaya çıkıyor.
 7. inşaatları çok hızlı bitirdiler kardeşim bu sene.
  yemekhane fiyatları da düşmüş durumda ve kantininde artık gazete, sigara satışı yapılıyor ve nakit para geçiyor.
 8. itünün kapı komşusu olmayı bırakmış, kampüsünü anlamsız biçimde(ki muhtemelen daha cok para kazanma amaçlı olarak) istanbulun bir diğer ucu olan şile ye taşımış üniversite.