• görseller

  • üniversiteli kızların yüzde 95 i bakire değildir
  • üniversiteli kızların yüzde 95 i bakire değildir
 1. laiklik, çağdaşlık kisvesiyle eğitim adı altında gidilen, okul ve ilim irfan yuvası olarak lanse edilen üniversiteye giderke örgün eğitim gören kızların yüzde 95 inin bakire olmadığı iddiası olan önerme. arkadaşlar üniversite ortamlarını biliyorsunuz. kızlarımızı o tip yerlere gönderecek kadar düşmedik, en azından biz ahlaki yapıya önem veren, türk örf, adet ve ananelerine sahip çıkan ülkenin gerçek sahipleri olan ak partililer olarak.

  üniversiteler genellikle seks, fuhuşiyat, zina yapılan, akademisyen ve profesörlerinin ateizmin pençesine kıvrandığı gayri ahlaki yerler olduğundan mütevellit bu tip yerlere giden kızlar genelde oradaki küpeli, taocu, pislik, tereyağ kafalı erkekler tarafından hunharca hoplatılıyor. alan razı veren razı ama ben bunu kabul edemem.

  arkadaşlar işsizliğim gereği birçok yerde dolanıyorum. bu sayede üniversiteli kızların ne hale düştüklerini apaçık görebiliyorum ve inceleme fırsatım oluyor. üniversite kampüslerinde mini etekli kızlar ağaçlık diplerinde afedersiniz hardcore fucking college fuck fest yapıyorlar. inanın seccademle dövesim geliyor bu ahlaksızları. neticede biliyorsunuz zaten üniversiteye giden kızların azgınlığını. misal geçenlerde bilgi üniversitesinde bir kız bitirme tezi olarak kendini bitirttirdi. porno çekti hayvanlar gibi sevişmiş, maksat ünlü olacak hesapta. yani işte üniversitelerin durumu ve giden kızların ahlakı ortada.

  bakın tayyip erdoğan'ın bir sözü var; türkiye'yi biz kurduk, onu yükseltecek ve yeşertecek olan siz dindarlar, ak partili sağduyulu vatandaşlardır diyor. bu ahlak dışılıktan beslenen laiklik kisvesinin ardına sığınarak biz dindarları daha da beter hale getiren bu kızlardan uzak durmalıyız arkadaşlar. bu kişilerin içine şeytan girmiştir.

  üniversiteli kızların yüzde 95 i bakire değildir. evet aynen öyle. diğer yüzde 5lik kısım türbanlı bacılarımız ve devlet kademesinde görev vermek için belirlediğimiz bölümlerde yetişen ahlaklı başörtülü bacılarımızdır. üniversiteli, başı açık, öğrenci evinde kalan kızlar bakire değildir. 4 yıllık bir üniversiteye gidipte patlamadan, fire vermeden bitiren varsa gelsin alnından öperim. en azından arkalı önlü hoplatılmıştır veya memeleri sıvazlanmış kucak dansı yaptırılmıştır.

  "bana bir masal anlat baba...
  içinde tüm ahlaklı insanlar olsun..."
 2. kızların bekaretine kafayı takmış malların yüzde 100'ü erdemli değildir önermesinin doğruluğunu kanıtlayan zottirik önerme.
 3. okuduğunuzda, bir süreliğine sizi de "üniversiteli kız"ın bakire olmak zorunda olduğuna inandıran cümle.

  sanki varılan sonuç, üniversiteli kızların yüzde 95inin bakire olmaması değilmiş de,üniversiteli kızların yüzde 95inin orospu olmasıymış... gibi bahsedilmiş konudan.