merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

ümraniye anadolu lisesi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. mezunuu olduğum okul.ben girdiğim zaman çok kaliteli öğretmenler barındırıyordu çatısı altında fakat sonradan,müdürün değişmesiyle hafif bir sapıtmaya uğradı.ilk girdiğim sene öss deki başarısı %90 dı.
  2. össden birinci çıkaran okulum..bütün hocaları çil yavruları gibi dağılmışlardır, e neşet dudak'la da bir yere kadar aynı çatı altında çalışılabilirdi zaten..
    çil yavrularının arasında meşhur almanca hocamız hıdır berber cuma da bulunmaktadır..kendisi çevirmen, rehber ve hocalık yapmaktadır ayrıca almanca türkçe ingilizce ve arapça olmak üzere 4 dil bilmektedir..
  3. 98 yılında açılan, ilk sene 6 sınıf öğrenci alan, ilk mezunlari arasında benim de bulunduğum başarılı ve örnek eğitim yuvası.
  4. okuduğum sürece değerini bilemediğim,ama çok güzel şeyler yaşadığım,çok güzel dostlar kazandığım okulum..bana insanlara hemen güvenmemeyi öğreten,çok güzel 4 senemi geçirdiğim her cnsten hocanın olduğu 2005 öss birincisinin çıktığı tek bina güzel okulum..
  5. okulun kendi kurduğu sitesinde yer alan mezun fotoğraflarında mal gibi çıktığım okul
  6. "çağdaşlığın hür sesiyiz,
    geleceğin gür sesi,
    okulumuz ümraniye anadolu lisesi"
    dizelerine olan marşa sahip olan güzide okul. bize 7 ** yıl boyunca, toplamda ise 15 yıldır evsahipliğimizi yapmış olan binasından bu yıl taşınacağı için mezunları için okulun eski binasında son bir mezunlar günü düzenlenmesi için yarın mezunlarıyla organizasyon toplantısı yapacak olan okul.
    (bkz: evim güzel evim)
  7. 20 mayıs 2007 günü mezunlar günü yapacak olan ve bundan sonra her yıl mayısın 3. pazarı mezunlarını bir araya getirecek olan okul. bilgi için mezunlarının forum.ualmezun.com sitesini takip etmesi gerekmektedir.
  1. 1