1. bu kızı bir çok ulama parçalayarak inceleyebilmek mümkün.

  bu kızlar, vajina etrafındaki tüylerin "kökünden gitmelerini" istemek konusunda öncelikle iki ulama ayrılırlar ;

  1) cinsel yönden aktifleşmiş,
  2) gelenekçi olabilirler.

  cinsel yönden aktifleşmiş kız, partnerine kılsız; kendisine de daha duyarlı bir kuku sunmak istemiş olabilir.

  gelenekçi kız ise annesinden vajina etrafındaki tüylerin "ağda yollu" alınması gerektiğini öğrenip, kaçamak kaçamak ağdacıya gitmekte ve annesi sorduğunda da "kukumu aldım anne" diye kendisinin yaptığı doğrultusunda yalan söylemektedir. zaten bu küçük kızın ilk ergen yıllarında kukusuna annesi epilasyon yapmaktadır.

  bu kızlar başka bir kişiye "kuku gösterme rahatlığı" açısından ele alındığında da:

  1)afili meşrep olanlar
  2)hafif meşrep olanlar olarak da ikiye ayrılır
  zira kukuyu başkasına açmak başlı başına bir gevşeklik, homoseksüel anlamda bir cinsel ilişkiye hazırlık göstergesidir. epilasyon esnasında bertolin bezlerinden salgılanabilmesi muhtemel sıvıya ne gibi bir kulp uyduracaktır bilinmez.

  zira meşrep olmayan kız en azından kukusunu kendisi yolmalıdır; ki asıl muhafazakar kız, donunu hiç çıkarmayan, kukusunu hiç helfelememiş, aynada iki karıştırıp bakmamış, donunu banyoda bile çıkarmayıp onunla yıkanan kızdır. makbul olan odur.

  çünkü kız kişi, kendi cinsel organını gördüğünde otoerotizm yaşayıp kendi kendinden tahrik olabileceği gibi bu çok fena bir şeydir. tahrik olan kız yakında kendini helfelemeye başlayacak, daha sonra başkalarına da helfeletmek isteyecektir. iyisi mi kız kendini hiç görmemelidir. doğru olanı budur.
 2. en az 40 lira öder. "paket yapmak" adı altında verilir bu hizmet. güzellik merkezine gidip de "kukuma epilasyon yap" denmemelidir. paket fiyatınız nedir demek daha uygun düşer.
 3. erkeklerin arasın işkence olarak andığı bir şeyi yapan cesur insandır. erkek milleti karşısındakini tehdit için; "götündeki kılları cımbızla tek tek yolarım." der... brrrr. yazarken içim ürperiyor.
 4. bakımlı olmak isteyen ve özel bölgesinin ağdasını kendi halledemeyen veya halletmek istemeyip pratik olmak isteyen kızdır. ama burada ağdacıya ne yaptırdığı tartışılmalıdır. ağda yaptırıyorsa sorun yoktur.