1. haber sitelerinde şöyle bir arama yapıldığında konya'dan, amasya'dan, samsun'dan, ordan buradan bir sürü örnekle karşımıza çıkan sperm sahibi.

sonra türkiye'de aile içi cinsel taciz ve tecavüz olayı oranları oldukça yüksek dendiğinde bık bık bık cevap yetiştiren yetiştirene. üstelik sonuçlanan davalar dışında karakoldan dönen hatta ailece içinde saklanan binlerce örnek olduğuda kesindir.
  2. bence bütün tecavüz suçluları gibi buna da aynı şey yapılmalı. önce tecavüz edilip, sonra öldürülmeli! "ne olursa olsun bir insanın yaşama hakkı vardır" diyene tekme tokat dalarım. bir insan, insan olduğunu unutup, hayvanlaşmaya başlarsa cezası da ona göre olmalıdır. cezanın en büyük amacı ıslah olduğuna göre ve bu şerefsiz köpek ıslah olmayacağına göre öldürülsün daha iyi. bunun gibi binlercesi de...
  3. ensest'in aşırı artma eğiliminde olduğunu gösteren bir vaka. eğer haberleri düzenli izliyorsanız sadece 10 gün önce bir başka babanın da kendi 35 yaş küçük kızından çocuk (belki de torun demeliyiz) sahibi olduğunu okurdunuz. eğer gene dikkatli bir okuyucuysanız 1 ay kadar önce de yıllar sonra birbirleriyle karşılaşan iki kardeşin sevgili olduklarını ve sonra da evlendiklerini okurdunuz. bunlar sürekli olmaya başladı ve polisten mahkemeden "ayrılın" yollu gelen talepleri de kimse umursamıyor. sabahtan akşama kadar sözlükte "kime göre doğru", "neye göre doğru" gibi rölativistik eleştirileri önce modern, sonra post modern salçalamalar eşliğinde yapmayı sorgulayıcılık sanan zavallılar bu durumun neden gayri ahlaki olduğuna bir açıklama getirsinler. neden gayri ahlakidir sahi, madem büyük anlatılar bitti, hangi büyük ahlak bize engel oluyor ki veya olmalı ki; neden serbest olmasın ki?
    bakalım ne kadar zaman sonra yasal engellerin kalkması ve bunun da "özgürce yaşanması" talebi gündeme gelecek?
  4. bu olayda harbi anlayamadığım yerler var:

yahu bu adam bu bokları yerken bir insan evladı da fark edemedi mi? ya karısı kızının kaybolmasını nasıl bu kadar kolay kabullendi? tarikatlara düştüğünü düşünecek kadar aklı fikri varmış, peki neden kızını kurtarmaya çalışmadı? ya da torunlarına bakacak kadar insancılmış, niçin kızını aramaya çabalamadı? peki o ... (buraya otosansür koyduk, kendinizce yorumlayın) kızını kimseye yakalanmadan güneşe çıkarmayı nasıl başardı?

ya olayı duymam üzerine yaşadığım şoktan idrak kapasitem düştü, ya da harbi bu işte bi bokluk var. (gerçi o zaten vardı...)
  5. beni karmakarışık duygulara iten, midemi bulandıran ve gerçekten ölmesini istediğim yaratıktır.

sabah gazetede haberi okuduktan sonra annemle aramda şu diyalogun gecmesine sebebiyet vermiştir;

anne: okudun mu haberi?
    selenikom: okudum

....sessizlik....

s: bu yaratık 73 yaşında, ben eğer bu devletin başında olsam söz sahibi olsam ya da yargı ben olsam, bu yaratığa canlı yayında herkesin gözü önünde, halka açık sergilenerek, çeşitli işkenceler yaparım, iyileştirir, ona bakarım ve tekrar işkence yaparım ama öldürmem ve o ölene kadar bunu sergilerim, bbg evi gibi bir sistem kurarım, yaratığın ömrü boyunca 7/24 yapılan işkenceleri de diğer yoldan sapmış yaratıklar ibret alsın diye izletirim, herkese izletirim, buna da devam ederim yaratık ölünceye kadar...düşünsene anne yaratık 73 yaşında 24 sene yaşasa 97 yaşına kadar tarifsiz işkenceler görecek, bu dünya artık yoldan çıkmış çünkü.

a: kızım sana kalsa dünyada insan kalmaz!

s: olsun, az olsun, temiz olsun, bunlar küçük hırsızlık ya da beyaz yalan ya da gündelik yalanlar değil bu bildiğin insanlıktan çıkmak, ve hasta ruhluluk, bunun doğmuş çocuklarının da kontrol altında tutulması gerek, dna larında bir bozukluk falan olabilir..bu dünyanın hasta ruhlulardan temizlenmesi lazım.

a: müebbet hapis yatar heralde

s: böyle bir yaratığa bile halen ne ceza versek diye bir de utanmadan düşünüyorlar.

a: hak var hukuk var yargı var

s: varsa var, ölsün gebersin!, benim dediğim yöntemi uygulasak mis gibi temizlenir bu dünya!

a: hadi kızım, işe gecikiyosun....

s: aciz, zavallı, hasta ruhlu yaratık......
  6. avusturya daki türevi bence türünün son örneği olan ve baba kelimesini asla hak etmeyen insanımsı varlık. 24 yıl boyunca toplam 7 tane çocuk. yani ortalama her 3.5 yılda bir çocuk peydahlamış bu manyak! hemde öz kızından! üstelik daha evvelden aynı taciz suçlarından sabıkası da var! doğan çocuklarından birisi doğum sırasında ölünce o ölü bebeği de sobaya atıp yakmış! yine bu aynı adam çevresinde de son derece sevilen, güvenilen bir adammış bu. elektrik mühendisiymiş ve kendisine ait bir lokantası varmış. yani adam zengin de birisi! neden a.. k... neden?

kıyamet alametlerinden biridir bu! dünyanın sonu gelmiyor değilse ben de hiçbirşey bilmiyorum!
  7. çevresince bu kadar normal görünüp de bu tip bir iğrençliği nasıl saklayabilmiş hayret verici bir durum gibi görünüyor.. ama burdan çıkarılması gereken doğal sonuç da şu ki ülkedeki sosyal bozukluk almış başını gidiyor.. komşuluk 24 yıl boyunca hiç mi uğramamış bu evin civarlarına..insanlar bu kadar mı yabanileşmişler birbirlerine karşı.. ve burda en madur durumda olan da 7 tane çocuk.. psikolojik buhranın kaçınılmaz olduğu bu ortamda bu masumiyet örneklerinin geleceğini göremiyorum..