• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. dinini sorun... "elhamdürillah müslümanım" diyecektir!

orospu çocukluğunun dinle, mezheple, ırkla, soyla, renkle bağıntısı yoktur!
  2. yatacak yeri yok derler ya hani aynen öyle bu orospu çocuğu da. bununla aynı ülkede değil aynı gezegende bulunmak bile koyuyor. şeref yoksunu sapkın itpiçitpiçitpiç
  3. hapiste mutlu edilecek babadır. bir efsaneye göre bunları hapiste öpüyorlarmış. şiddetle destekliyoruz hapishanede ki abileri amcaları.. kesin çükünü pisliğin..
  4. bu sapıklara bir isim bulunsun. bu şerefsizlere baba denmesi çok ama çok zoruma gidiyor.bu şerefsizlerle aynı sıfatı paylaşmak istemiyorum. böyle şerefsizler için idam cezasının geri gelmesini istiyorum. ayrıca üvey kızı da olsa başkasının kızı da olsa,çocuğa karşı bu eylemi yapanlara aynı cezanın verilmesini istiyorum.
  5. "açacağınız troll başlığa sokayım, yeter lan." demeye gelmiştim ama şimdi keşke troll olsaydı diyorum.

ayrıca pezogelin'in söylediği gibi bu başlık "öz kızına tecavüz eden baba" diye açılır. bu sözlükte olması gereken budur. şu haliyle bir inci sözlük başlığıdır.
  6. zannımca idam cezasının kimi durumlar için ne kadar da gerekli ve yerinde olduğunu gösteren, insanlığın gidişatından tiksindiren mahluktur. ''baba'' sıfatını ise yanında parantez içi ünlemle bile yazamayacağım söz konusu mahlukat için. hayır, babalık başka, insanlık bambaşka bir şeydir. sonumuz hayır ola...