merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

öz kızı ile ilişki yaşayan baba

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. mide bulantıları içinde allah cezasını versin diyorum başkada bişey diyemiyorum. birde açıklama yapmış ahlaksızlar.
  2. insanların bolluk ve refah içinde özgür biçimde yaşayınca hayatlarında dert, tasa olmamasından dolayı sapıttıklarının bir göstergesidir.
  3. etiğini metiğini geçtim yunan mitolojisinin baştanrısı olarak benim bile kalbim, midem kaldırmadı..olmaz olsun böyle baba..öz kızıyla ilişki yaşayan babada ağır sapıklık, ruhsuzluk, benzersiz bir karakter bozukluğu vardır..oedipus da bana uzak annesine yakın olsun..
  4. hadi ilişki yaşıyorsun, yaşamışsın. boş durmamış bir de çocuk yapmışsın ama bunu gözler önüne serme isteği nedendir? ciddi bir merak konusu. ayrıca bu kız 30 yıl aradan sonra bulmuş babasını deniyor haberde. öz kızı filan da deniyor ama insan babasına böyle şeyler hisseder mi canım. baba ve evlat lan bunlar. insan şevkat, hasret masret bir şeyler hisseder. aşk ya da şehvet de neyin nesi? haberin realitesine inanmıyor, 10 üzerinden 2 veriyorum.
  1. 1