1. tamamen evrimle alakalı davranan kızdır. güvensizlik müvensizlik traş. etraftaki yırtıcılara karşı gözlerini açık tutmaktadır.
  2. böyle bi sevgiliye sahip olmuştum zamanında. anlatması ayıp ama yine de anlatıcam.

kızla bigün sinemaya gitmiştik. şimdi hepinizin aklına tek birşey geldi dimi. o gelen şey doğru şey işte. onu yaptık biz. hafiften bi yakınlaşma oldu önce. sonra hoopp. dudaklar kenetlendi. atmosferden acayip etkilenmiştim ondan oldu hep. her neyse bikaç saniye geçti. bizim dudaklar hala bitişik durumda. çok acayip oldum lan anlatırken. en mahrem sırlarımı ifşa ediyorum çok utanıyorum.

evet dediğim gibi bikaç saniye geçtikten sonra "dur lan bu kız napıyo bu eylem esnasında" diye bi kontrol edeyim dedim. etmez olaydım. eşek sıpası açmış gözleri manda yavrusu gibi bana bakıyo. ne bakıyosun lan? adam gibi öpüşsene. kızın gözler zaten büyük. bi de ayırmış ki ne ayırma. ortam desen karanlık malum. beyaz perdenin ışığı da bunun gözüne gözüne vuruyo. daha bi korkunçlaşmış deyyus. oracıkta altıma salıvericektim. zor tuttum kendimi.

daha da bi kızla öpüşürken gözümü filan açmam arkadaş. size de tavsiye ederim açmayın. hele büyük gözlü kızlarla çıkanlar hiç açmasın. bu gece rüyama girmezse iyi bu kız.
  3. öpüştüğü adamın yüzünü gözleriyle kavrayabilen kadın.

bak şimdi. yine bi şi anlatacağım size.

hep yanlış biliyorsunuz. hep yanlış çoğalıyorsunuz. hep yanlış ezberliyorsunuz.

binlerce haydar dümen var.

öpüştüğün, seviştiğin, dokunduğun adamın ya da kadının gözlerinin içinde o an'larda görebileceğin bir ifade var. o gözlerin içine o anlarda baktığında gördüğün bir şey var. gördüğünde sana olan bir şey var.

anlamıyorum. değişik şeyler deneyin biraz. hepiniz sinek gibisiniz amına koyım. oh. küfür de ederim, kariyer de.

gözlerini kapatıp malak gibi kendini senin şefkatli kollarına bırakan kadın ne kadar farklı olabilir sence? düşün bunu biraz.
    karga gibi gözünü sana diken kadından söz etmiyoruz burda. karga da göz diker mi onu da bilmiyorum ya neyse. siktim öldü.
    öpüşürken gözlerini açık tutan çok güzel gözlü kadınlar var. gözünün içinde yüzün var.
    yüz güzeli değil ama. sakallı biraz.

bu başlıktaki diğer giriler