merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• öpüşürken elini sevgilisinin kıçına götüren erkek
  1. 1

öpüşürken elini sevgilisinin kıçına götüren erkek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. erkek kişi öpüşürken yoklama çekmektedir. ellerin kıçdan sonra göğüslere ve diğer organlara gitmesi de muhtemeldir. hatta bu durum öyle bir hal alır ki ellerden sonra devreye başka organlar da girer.
    örnek: erkek, sevgilisinin kıçından kendine doğru bastırarak yüzeysel de olsa organının da yoklama çekmesini sağlar.

ek: poposuna desek daha uygun olabilirdi. sonuçta romantik bi'hal ifşa ediyorlar*
  2. öpüşürken her seferinde yapıyom ,hiç bişi de olmuyor.
    zaten ya sırtına el koyacan ya poposuna ,başka bir bölge
    icat edildi de kullanmadım mı ?
    herkes böyle yapıyor sanıyordum şaşırdım şimdi ,
    yani siz şimdi öpüşürken el götürmeyenlerdenmisiniz.
  3. kız da bi yandan öpüşmeye devam ederken erkeğin elini poposundan usulca alır, ya beline koyar, ya da tutmaya devam eder. oysa ki sevgilinin poposunu ellemek illa sevişmeyi istemek değildir, azgınlık belirtisi hiç değildir. hayatımdaki en güzel şeye bile dokunamayacaksam zaten böyle hayata da kafam girsindir.

(bkz: hadi şimdi dağılın)

tanım: içinden geleni yapan erkektir
  4. güzel müzik çalan bir klüpte dansederken görebileceğiniz en seksi şeydir. sekisidir evet. ah ulan dersin şimdi bi manita olsa da dansederken öpüşsek, elini yavaşça belime koyup oradan kalçama doğru inse.
  1. 1