merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
 • videolar

 1. 1

ömrüm seni sevmekle nihayet bulacaktır

 1. bu başlıkta
 2. bakın dur
 3. sırala
 4. #kültür sanat
 1. ömrüm seni sevmekle nihayet bulacaktır

  yalnız senin aşkın ile ruhum solacaktır

  son darbe-i kalbim yine ismin olacaktır

  yalnız senin aşkın ile ruhum solacaktır
 2. 24 televizyon'un daki bir şarkısın sen isimli programda geçen günlerde öyküsü anlatılan şarkıdır. yanlış hatırlamıyorsam hikayesi şöyleydi güftecisi fitnat sağlık besteci yesari asım arsoy'a aşıktır fakat ayrılırlar. ayrılmalarının ardından fitnat sağlık bu şarkıyı yazar ve yesari asım arsoy'a verir. yesari asım arsoy da bu sözleri besteler ve ortaya bu şarkı çıkar.
 3. hüzzam makamının ağır bestelerindendir. dinlerseniz anlarsını ki, içkiyle alınmasına gerek yoktur. dinlemek bedava olsada, hissettirdikleri masraflıdır insana. dikkat etmek gerekir.
 4. münip utandı, "seslenişler bekleyişler" adlı albümünde fevkalade icra eder. muhakkak dinlenilmelidir...
 5. beraber olunan kişiye söylendiğinde balyoz etkisi yapabilecek güçtedir.aradaki bağın sağlamlığı ve paylaşılan anların duygusal yoğunluğuda belirleyici bir unsurdur en nihayetinde...şimdilerde bu söze pek itibar edilmesede elbet o sözünde bir satıcısı bir de alıcısı mevcuttur.
 1. 1