merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 3

ömer çelakıl

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #gündem
  5. #kişiler
  1. soy ismi ile müsemma akıl çelicilik yapmaya çalışan bir adam. bıkmaz usanmazdır bir de.
  2. nedendir bilmem ekranlarda gördüğüm ilk andan itibaren çok sıcak, şeker ve de samimi bir insan gelmiştir bana. en azından temiz niyetli birine benziyordu.nerlerde acaba?
  3. an itibariyle show tv'deki bir sabah programına çıkmış,alişan'ın ulvi sorularını yanıtlamaktadır.
    kuran ile bu kadar uğraşıyor,allah rızası için gitsin mahalle berberine de şu saçını üçe vurdursun. 3-5 lira bişey verecek yaaa! yoksa ben veririm parasını! o da kurtulsun, bizi de kurtarsın bu "ömer çelakıl saçı" azabından...
  4. bildiğim kadarıyla bir matematik olimpiyatı altın madalyasına sahiptir. ailesinin zoruyla tıp seçenlerden olmasın?

edit:öyleymiş.
  5. stajyer doktor olan ama yıllardır sınıta kaldığı için okulunu bitiremeyen şahıs.cerrahpaşada stajyer hatta.
  6. adını görür görmez yine mi bu adam serzenişiyle başlığa daldığım müstesna ve dahi istisna hurafe insanı
  7. sırf arapça bilmediği için tv deki ünlü din adamlarından her fırsatta fırça yiyen, kuran-kerim de çok gizli şifreler olduğuna inanan ve inandığı yolda araştırmalarını sürdüren bir kişidir.tv lere genele saçı sakalı dağınık çıkar görünüşünü pek sallamaz, mütevazi, kendi halinde bi araştırmacı görüntüsü vermektedir.ben pek öyle bi şifre felen olduğuna inanmasamda araştırmalarında kendisini destekliyorum. ben araştırmayacam sen araştırmayan kim araştıracak ulan hayatta herşey sözlük, facebook, msn mi!!! araştıran soruşturan insanlar engellenmemeli onlara değer verilmelidir.
  8. yaptıklarına ayıp diyebileceğimiz şahıs,
    "kuran'da geleceğin allah dışında kimse tarafından bilinemeyeceği belirtilirken neden aynı kitaptan geleceği arıyor?" sorusunu aklıma getiriyor, ya da "paradokslara ilgisi var ama daha ucuz paradokslarla uğraşsa iyi olur." diyebileceğim kimse.
  1. 3