merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

ömer çelakıl modeli saç

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #gündem
  1. evvela saçın belli bir uzunlukta ve kıvırcıklıkta olması gereken saç modelidir. öncelikle türlü işlemlerle saçın kabarması sağlanır. bu aşamadan sonra yatağa yatılır ve her 5 dakikada bir saçı iyice sürtmek suretiyle sağa sola dönülür yatakta. sabah kalkıldığında saçı ilk gören kişi çığlık atıyorsa, tamam oldu o iş.
  2. her tv'ye çıkışında dikkatimi çekmiş saç modelidir, dikkatimi çeken yün kıvamındaki saç değil, saçın sol arka kısımındaki kabarıklıktır, önler , yanlar ve sağ arka köşe bir şekilde jöleyle dizginlenmiş ama o sol arka köşe nedense hep kalkık, yav gözünüzü seveyim o bölgeyide yola getirin ne anlattığına odaklanamıyorum bi türlü.

buyurun efendim şuna bakın bi: http://img172.imagevenue.com/...
  3. istesen de yapamayacağın saç modelidir, çünkü bu saç sadece ömer'e mahsustur. bunun sebebi ömer'in ya hayvansever olmasıdır zira aldığım duyumlara göre kuşlar ve sincaplar kafayı yuva olarak kullanıyorlarmış. ama bir kısım komplo teorisyeni de kafasının sol tarafında tam çıkıntının altında, saçların sakladığı kuran'la alakalı dört işlemleri yapan ufak bir kafa olduğunu söylemektedir ki aslında bir düşününce akla yatkın gelmektedir. ömer'in ara ara durup boşluğa baktığı gözden kaçmaz, işte bu zamanlar küçük kafa fısır fısır ömer'e 'toplağğ toplağğ 3 ile 5'i topla 8 deee eveeet' diye akıl vermektedir.
    bir de çok ufak bir kesim ömer çelakıl türkiyenin medusasıdır iddiasında bulunmaktadır. bir rivayete göre ömer starbucks da bir elinde telefon, bir elinde bir dergiyi incelerken saçıyla tuttuğu kahve kupasını höpür höpür höpürdeterek içmiştir.
    ben bunu gözlerimle görmedim ama gene de ihtimaller dahilinde tutuyorum kendisini, ve ömer'den biraz daha korkmaya başlıyorum.
  4. doğal olmayan saçtır, medeniyetin uğramadığı saçlarını çamurla yıkayan afrika yerlilerinde bile yoktur böylesi. geçen programda umreye gitmeden önce saçlarının uçlarını kestirirken; "saçlarıyla ünlü olan ömer çelakıl.." tarzı bir şey geçti. adam kişiliğiyle özleştirmiş resmen saçlarını. içinde bit mi var pire mi, fare mi hiç belli değil. zaten tesadüf hayvan filan girse gayet rahalıkla yaşar herhalde.
  1. 1