• isle of dreams
  itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
 1. bir erkeğin başına gelebilecek en kötü tecrübelerden biridir, hatun yaratık öylece yatar ve sizin üst tarafta debelenmenizi seyreder, başkasına da zevk verebilmekten alacağınız zevkin içine eder,
  bir süre sonra baygın birine tecavüz ediyormuşsunuz ya da geneleve gitmişsiniz de, 50 milyon olan vizite ücretini sıkı bi pazarlık sonucu 35 milyona bağlamışsınız hissi yaratır.
  genellikle ilk birliktelikten sonra erkek tarafı çok kızışmadıkça ikinciye yeltenmez, yaklaşık bir hafta içinde de " sen çok iyi bi insansın ayşegül fakat ben kendimi ciddi bir ilişkiye girmeye hazır görmüyorum" adlı kurtarıcı cümle sayesinde erkek şahıs kızdan kurtulur..
  ""çoğu kız bilmez ancak erkekler genel olarak zevk almaktansa, vermekten çok daha büyük haz duyarlar..""

  not: şimdi 'en büyük güç bilgimidir nedir' adlı şahsiyet buraya hemen bir "tantra" yapıştırmazsa eksik kalır kanaatindeyim,
  ya da sezen fetişisti arkadaş "ölü gibi sevişen gayler" entry'si açmazsa o da güçlü bilgiçin eksikliğine ortak olur....
 2. hiç porno film izlememiş olabilirler. sonuçta bilmediği bir saha, ne yapacağını bilmiyor, patetes gibi yatayım da er kişi halleder diyor olabilir. rocco siffredi'den cd takviyeleri ile canlandırabilirler.
 3. çok şey biliyormuş gibi görünmek istemeyen, partnerine değer veren kızlardır. kendisi hakkındaki iyi niyeti kaybetmek istememesi, cinsel arzulamasının üstüne geçiyor olabilir. empati yapılabilir. anlaşılabilir. değer verilebilir. tercih edilemez.