1. çirkin olduklarından pek fazla kadın / erkek ilişkisi içinde olmayan bu bireyler, zamanla nerede nasıl davranacaklarını unutuyorlar ve sonucunda yalnız kalmaya mahkum oluyorlar. dışarıya " şişkin egosu olan kız " görüntüsü veren bu bireyler üzerine araştırma yapan " gozgozgoztepe " sonucunda bu kızların aslında iyi bireyler olduğunu ancak ilişkide pek amatör olduklarını belirtmiştir.
 2. bir karşılaştırma yaparak açıklamak istiyorum:

  erkekler vs kadınlar:

  biz erkekler paranoyak, şerefsiz, orospu çocuğuyuz.
  siz çok namuslu, çok dürüst, çok iyi varlıklarsınız. bravo..
  alkış..
  size bir şey söyleyeyim mi? zavallısınız.. hayatınız erkek olmuş. yakışıklı bi’ erkek görünce, ağzının suyunu akıta akıta bakan aciz yaratıklarsınız.
  biz erkekler niçin sizin gözünüzde şerefsiz, orospu çocuğuyuz biliyor musunuz? sizin o beş para etmeyen egonuzu ve karakterinizi kullanmayı çok iyi bildiğimiz için.
  hadi biz orospu çocuğuyuz diyelim, yanlış yapıyoruz. peki size soralım sevgili kızlar. ne yapmamız gerekiyor?
  size sadık kalalım, sizi sevelim, siz de gidin alışveriş merkezlerinde, orda, burda, yolda, sokakta yakışıklı birini görünce “oyhşş çocuğa bak” deyin. hatta bilinç altınızda onunla ilgili hayaller kurun. whatsapp’ta “kardeşim o benim yea” adı altında 98765387 tane erkekle konuşun, onlara 31 malzemesi olun. biz de sizi sevmeye devam edelim. bu mudur?
 3. demek ki o kadar çirkin değilmiş panpa cevabını veresim geldi birden. çünkü genelde 'kedi uzanamadığı ciğere mırnav dermiş' diye hoş bir atasözü vardır. ha bu egosu olan kızların varlığını yok sayar mı tabi ki hayır genelde çirkinliğinden değil de egosundan evde kalan kız sayısı, nüfus oranında çin le yarışır desem abartmış olmam (şaka len şaka birazcık abartmış olabilirim :)
 4. kızlardaki ego erkekte yok ayrıca egolu erkek kendi ortamında bile sevilmez.cirkin kızlardaki ego bilmem ama ego manyağı narsist ruhsuz ipnelere insan gıcık oluyor.cirkin kızda da olabilir beni niye diğerleri gibi sikleyen yok diye.