• videolar

• görseller

• çaykur didi
    • çaykur didi
    • çaykur didi
  1. diğer içecek boyutlarına göre daha büyük olan ve az fark ücretle pahalı olan çaydır. bu sıcak havalarda candır.
  2. yesss! bugün ki geleneksel çaykur didi övme girilerine devam ediyoruz çünkü yine sol framede.

arkadaş hayatım da içtiğim en müthiş içeçek, mesela efkarlandın mı? aç bi çaykur didi muhabbetin artsın. gidipte rakıya para verme. hem haram. helalinden bir çaykur iç. iç abi şunu. sen kazan ben kazanayım türkiye kazansın. buradan kazanılan parayla milli araba yapacaklarmış.
  3. sanıyorum bu başlık altında bazı yazarların ciddi ciddi para karşılığı veya "makarnacılık" aşkına bu ürünün reklamını yaptığını sanan orantısız zekalar var. peki ben ne mi yapıyorum? bu haftaki reklam ücretimin henüz yatmadığı bu benzersiz lezzete asla hayır diyemiyorum. (daha içemedim)
  4. sözlükte yapacağınız reklamı zikeyim çok afedersiniz. yeter yaaaa. öve öve bitirilemeyen saçma isimli ürün.
  5. öff ciddi entry geliyor.

üzerine bu kadar konuşulmasının birçok nedeni var:
    - reklamında -ne alakaysa- konyalı ve alabildiğince şiveli bir teyzenin oyaması
    - hedef kitlesi mutlak şekilde gençlik olan bir ürünün reklamının gençlere en hitap etmeyecek şekilde yapılması
    - ismi
    - çaykur'un soğuk çay işine girmesinin şaşırtıcı ve sevindirici olması
    - teneke kutusunun alışılmışın dışında büyük olması
    - her soğuk çay mevzusunda olduğu gibi limoncularla meyvecilerin kapışması
    - şeker değişkeni ve beklentiler üzerinden gelen yorumlar
    - çok entry girilince ürünün amaçlıktan araçlığa geçmesi ve türlü geyiğe zemin oluşturması

bu hesapta yoktu, piyangodan çıktı:
    - ciddi ciddi şakirt içeceği olduğunu, ak parti seçmeni mollalarınsa bu ürünün gönüllü reklamını yaptığını zanneden yurttaşlar
  6. değişik bir isme sahip olan soğuk çay, reklamı da hayatımda izlediğim en saçma reklamlardan biri. limon ve şeftali aromalı olanları denedim. aromalı bir su içiyormuşum hissi verdi. lipton ile yarışabilecek düzeyde değil henüz, umarım geliştirilir.