1. ergenlik çağındaki erkek çocularının hep hayalini kurdukları sonra da "lan sikim kalkar benim orda asuhdaushd" dediği yerdir.
  2. gevurlarin "clothing optional beach" dediği plajların da içinde bulunduğu başlık. tip yerlerde çıplaklık bir zorunluluk değildir, hiçbir kamuya açık alanda da olduğunu sanmıyorum. ben gittiğimde genellikle estetik bir vücuda sahip insanlar pek yoktu.
  3. bir tanesi şu an yaşadığım odama 10 dakika mesafe yürüme ile. çıplak dolaşanlardan çok üstünde tişört altta kapri ile dolaşan ben rahatsız hissettim kendimi, öyle de bir yer.. yalnız gördüklerinizden sonra (bunun zencisi var, hoş vücutlu kadını var, var oğlu var) belli bir süre afallayabilirsiniz, tecrübe ile sabittir.
  4. lisedeyken marmara ereğlisideki yaz kampında bir kaç cıbıldak turist görünce fiiyuuvvv lan buralara çıplaklar kampı mı açmışlar dediğim kamptır.
  5. çok anlamadığım bir kamp çeşidi.

madem ki bazı insanlar çıplak gezinebilecek kadar rahat ve açık fikirli, neden bu kamplara kıyafetle girmek yasaktır? neder kıyafetli insan çıplaklar kampı müdavimine huzursuzluk verir?
  6. türkiyede olmayacak bir kamp türüdür.
    hani olsa bile çok az insan girebilir diye düşünüyorum.

şöyle bir senaryo yazalım mesela.
    gittiniz çıplaklar kampına free olarak takılıyorsunuz üst baş bişey yok herşey doğal tabiri caiz ise (bkz: dal taşak dolaşıyoruz.)
    karşıdan gelen hatunların olduğunu varsayalım avrupada belki normal karşılanabilir ama bizde libido denilen olay hemen devreye girip abi benlik bişey var mı ya hemen bağlar olayı bu yüzdende kızılay çadırı kurmak artık bir zorunluluk haline gelir.
    düşünsenize karşınızda taş gibi bir hatun sizinle konuşuyor allahım kız çok güzel konuşurken kızılay çadırı kurulmaya başladı kız daha konuşmanın yarısında hadi görüşürüz'ü tokat gibi indirir ve sağ ele mahkum bir şekilde yaşama devam edilir.
    tabi bu düşündüğümüz hepimizin taş gibi hatunlar olacak diye bişey yok yaşlı kilolu toplu teyzelerde var onları görüncede artık onlara bakmamak için bulmaca numarası iyi olabilir.
    dediğim gibi sözün özü türkiyede bu çıplaklar kampı yemez ağa o yüzden avrupada olacağına artık inanmak lazım.