1. karakter sınırlamasına takılmamış tam hali "kendi rızası dışında internete yüklenen çıplak görüntüleri nedeniyle meslekten ihraç edilen kadın memur", kenar mahalledeki işinden "namus meselesi" yüzünden değil devletteki işinden "yasa gereği" atılan ve bunu danıştay'ın onayladığı kadın memurdur. kadın memurun şikayetçi olduğu, görüntüleri yükleyen kişi ise "hükmün açıklanmasının geri bırakılması" yoluyla hiçbir ceza almadan yırtmıştır:

  http://www.ntvmsnbc.com/...
 2. kadınlara kısaca, "size her türlü rezilliği yapan, tehdit eden, tecavüz eden, şantaj yapan kişileri sakın şikayet edip hukuk sistemini meşgul etmeyin. hem afişe edilirsiniz hem de bütün suçu üzerinize yıkarız" diyen kararın mağduru olan kadındır.

  bu bildiğimiz, duyduğumuz, bilemediğimiz neler var acaba?

  sistem öyle ilginç ki, kadınlara susun, saklayın dayanamazsanız kafasını kesip köy meydanına atarsınız diyor. öyle yapan kadın kahraman ilan edilip cezaevinde ihtiyaçları karşılanırken bu kadına orospu damgası yapıştırılıyor.
 3. insanlara güvenmekte 2 kere düşünmeyi 4 kereye çıkaracaım durumdur.yok yani başımıza birşey gelse adalet bizi bir başımıza bırakıcak orası belli.kendini korudun korudun.
 4. türkiye'de cinselliğin gelişemeyeceğini gösteren vahim tablo.

  ondan sonra kezban de, götü boklu de. kadın nasıl güvensin erkeklere böyle hanzolar varken?
  hep diken üstünde olması haklı değil mi? *
 5. muhtemelen görüntüleri dayanılamayacak kadar kötü olan ve iş arkadaşlarının sürekli gözlerinde canlanmasını önlemek isteyen patron tarafından işten çıkarılan şahıs.
 6. "sevgilisi olan dul kadına maaş vermeyen devletin" adaletini(!) görmemizi sağlayan kadındır.

  türkiye cumhuriyetinin bilmediği bir şey var.. insanlar sevişir. evet baya bölünerek üremiyoruz biz. sevişiyoruz.

  ha seviştiğin adam görüntüye alır ve senden para sızdırırsa normal adalette "bu suçtur"...

  normal adalet diyorum bakın.. gerçi adalet dediğimiz şey çok da adil değil.