merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
 • videolar

 1. 1

çıldırmıcam

 1. bu başlıkta
 2. bakın dur
 3. sırala
 1. bağıra bağıra söylenebilecek en güzel yerin çalışılan yer olduğunu düşündüğüm (elbette yiyorsa) büyük ev ablukada şarkısı. bağıra bağıra söylenemiyorsa bile en çıldırılacak zamanda dinleyebil yeter, ilk dinlediğimden beri favorim.

  şarkıların diğerlerinin aksine canavar banavar değil de galvaniz gel biraz söyler ağırlıklı olarak, akustik konserlerde bile özellikle bu şarkı için çağırılır.

  sözlerin tamamı:

  uzun uzun zaman sonra
  ben de geldim bir noktaya
  bu noktadan aşağısı
  uçurumun başlangıcı

  kendimi tutucam
  çok sabırlı olucam
  ne yapıp edip sonunda
  ben çıldırmıcam, çıldırmıcam

  biraz lustral biraz da damla
  antidepresanla kol kola
  kış kış cinler yallah
  düzlüğe çıkar bu yollar, inşallah

  çıldırmıcam, çıldırmıcam
 2. başta çok neşeli gelen ama sonra hiç de öyle olmadığı anlaşılan şarkı. ''kendini kandırma laaann'' diyesi geliyor insanın şarkının sonunda.
 3. büyük ev ablukada mı kaldı gençler. adam orçun oldu, o eski bilmemkaçkişinin bildiği grup mu kaldı? çıldırıcam. hatta çıldırdım.
 4. vizelerin, projelerin arasında günlerce sabahlayarak deliye dönmek üzereyken, loop'a alınarak bir yandan projeyle uğraşıp bir yandan da arka planda dinlenebilecek şarkıdır. insanın gecenin bir yarısıymış falan dinlemeden çıldırmıcam diye bağırası geliyor deli gibi. sonra da gereksiz bir neşe, bir enerji yüklemesi falan. garip.
 1. 1