Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre
(daha fazla kişinin yorumunu almak için tekrar duyuru açılmıştır.)

şimdi arkadaşlar,

benim telefonumda erkek arkadaşımın görmemesi gereken (ona sürpriz yapıcam da) konuşmalar var.

ben whatsapp'tan o konuşmaları silmiştim. ama sanırım bir yere kaydediliyormuş android telefonlarda. whatsapp/databases kısmına. erkek arkadaşım o dosyaların hepsini kendi bilgisayarına kopyaladı.

o yazışmaları görme ihtimali var mıdır? sildiğim için okunmaması mümkün müdür?

bu konuda beni bir aydınlatın ne olur. :(
neltharion the earth warder konuşmalar telefona değil whatsappin cloud serverlarına kopyalanıyor diye biliyorum ben, çünkü telefona factory reset attığım zaman whatsapp yükleyince konuşmalarım internet üzerinden geri gelmişti.

o yüzden pek sanmıyorum telefonda kaydedildiğini. kesin bilgi değil ama.

ayrıca erkek arkadaşının senin konuşmalarını kendi bilgisayarına kopyalamış olması da pek hoş bir hareket değil kendin istemediğin sürece, onu da bil bence.
72756e4f seni çakal seniii bayağı kafayı da takmışsın..
ey yumurtaya can veren allahım melaba baya enişteye boynuzu takmışsın iyi de bir bahane yapmışsın :D
kulağıma tükür sevgilim He sürpriz he. Umarım okur da boşa düşersin. Bayılırım senin gibi sürprizcilere.
same shit different day her gece 04.00'da yedeklenir. eğer bir gün bile 4.00'da açıksa telefon geçmiş olsun.
p for püskevit bir hukukçu olarak söyleyeyim boynuz durumları varsa o konuşmalarla dava açılabiliyor 2012 yılında çıkan ilgili yasaya göre kişilerin nişanlı hatta sevgili oldukları durumlarda bile aldatma halinin kanitlanması durumunda aldatılan taraf aldatan tarafa karşı maddi manevi tazminat davası açabiliyor
bachata nişan kanunda yazıyor eyvallah da sevgiliye tazminat davasının kabul edildiğine dair yargı kararı -tercihen yargıtay içtihadı- var mı püskevit? iki üç yıl önce yoktu, ne değişti ne eğlenceler kaçırdım ben?
p for püskevit eski yasaya göre aldatan eşe ve onun sevgilisine dava açma hakkı zaten mevcuttu bu yeni yasaya göre sevgiliye direk dava açılmışmıdır bununla ilgili bir karar var mı elbet bilemem ancak kanunda yer bulduysa ve kanıtlanabiliyorsa dava açma hakkı elbet var
bachata hangi kanunun hangi maddesine dayanıyor bu durum püskevit? bu bilgileri verebilirsen yargı kararı var mı ben bulur söylerim sana. hangi kanunda yer bulmuş? ben tmk ve tbk'da ben söylediğin gibi bir hüküm bulamadım.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.