Ana Sayfa
sırala: yeniden eskiye göre · son verilen yanıta göre

tuvalet tıkanmasına çözüm :s

maladie @ 27 Kasım 2010 01:10
pek hoş bir konu değil ama napalım artık.
şimdi bu tuvalet tıkandı, sifonda çeksen, kovayla falan su da döksen, olduğu giib yukarı çıkıyor sular. kaynar suyla por-çöz olayını denedik lakin kar etmedi. en son ihtimal olarak dışardan birini arıcaz ama gerçi kim aranır bu durumlarda onu da bilmiyorum. neyse başka bir çözüm yolu var mıdır bunun ?
mgun duruma 'el' atıcan artık başka yolu yok...
mistir loba loba nasıl tuvalet bu? klozet mi? alaturka mı?
maladie klozet..

el atmadan başka bir yöntem olmalıııı . olmak zorunda
nicinicichachanickita ufak tıkanmalarda bikaç kova suyu sifon çekerek dökünce gidiyordu o basıncın etkisiyle.
sevda yuklu metrobus el atmak gerek söylendiği gibi. poşet geçir eline bir daldır bakalım.
maladie öggh. yapamam o olayı. ya ufak bir tıkama değil sanırım. kovayla filan su döksende sifon çeksende sular olduğu gibi yukar ı çıkıyor. dediğini yaparsam taşar muhtemelen
coldone hocam kostik diye bi olay var onu bulup dökün o tuvalete
spitzer öncelikle yediklerinize dikkat ediceksiniz. bi eldiven giy o pompalarla açılır o. sanki kaka bizim kaka. sizin ev değil mi yahu? sokun elinizi eldivenle birlikte
mistir loba loba kostikle mostikle olmaz uzun bi çubuk gibi bişey bulun eli daldıramıyosanız. zorlaya zorlaya ittirmeye çalışın takılı kalan şeyi. büyük ihtimalle kıllar saçlar yumak olmuştur, peçetelere yapışmıştır onlar da başka şeyleri tutmuştur.
maladie yahu o baya kuvvetli bişey değil mi borulara falan bişey yapmasın.
neyse en olmadı tesisaçtı arıcaz artık yarın.
sağolun yinede.
spitzer tesisatçı adam onu ellemez bence... belediyeyi arayın vidanjör gelsin.
maladie spitzer bi işine git yahu. illa şu duyuru kısmında ayar vermeye çalışan biri çıkacak.
arkadş vermiş o tavsiyeyi bende yapamam dedim. sanki bizim aklımıza gelmiyor aynısı. her söylenen tavsiyeyi yapcak mıyız. deli misin nesin.

mistir, evet dediğin gibi daha mantıklı görünüyor.
bakıcaz artık
sevda yuklu metrobus http://www.216sukacagi.com/...
bunlar da iyiymiş, kameralı falan, teknik adamlar...
glosterr 7/24 ekmek arası döner yiyen arkadaşınızı sert bil dille uyarın.
knuckle ben direk validenin şişlerini hacılayıp ver ediyorum klozete ver ediyorum boklara işe yarıyor.
spitzer mesaim bittiği için burdayım başlayınca işime dönücem. buraya isteyen istediğini yazabilir. sinirlenmeyiniz.
pesimist melankolik öncelikle mecidiyeköy-topkapı dolmuşlarına bin. söförün arkasındaki koltuga otur. sonra kafanı kaldır ve önündeki yazıyı oku...

her turlu boru tıkanmalarına kırmadan yıkmadan özel robot ile çözüm... arayınız yazıyor.

numarayı ara, halletsinler...
die armut 2,5 luk kola şişesini ortanın biraz altından gayri kes. klozetin suyunun oraya doğru getir, elinle ağzını da tutaraktan pompişe başla. git gel git gel yapar su ve büyük ihtimal sorun hallolur
neltharion the earth warder klozete plastik parçaları atmayın feci tıkıyor, test edilmiştir. tuvalet kağıdından tıkandığı zannedilen bir klozetten avuç içi kadar plastik çıkınca tesisatçının gazabına uğramıştık bir kez. yarın çağırın tesisatçı, uğraşmayın siz, iyice batırırsınız.
itü sözlük duyurular, itü sözlük yazarlarının duyurularını yayınlayabildikleri bir platformdur. sakıncalı bir içeriğe rastladığınızda iletişim bölümünden itü sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.